Strona główna Styl życia Szerokiej drogi w sprawnym aucie

Szerokiej drogi w sprawnym aucie

0

W zeszłym roku na pabianickich ulicach doszło do 611 kolizji i 60 wypadków. Jedną z przyczyn tak drastycznych statystyk są niesprawne pojazdy, za kółka których wsiadają kierowcy. Gdzie najlepiej sprawdzić samochód, nim narazimy na niebezpieczeństwo siebie oraz naszych najbliższych?

Stacja kontroli pojazdów „Lewityn” przy ul. Bugaj 106 działa od sierpnia tego roku. W tym czasie specjaliści z dziedziny motoryzacji „przebadali” wiele pabianickich aut. To właśnie tu wykonamy przegląd rejestracyjny pojazdu o dopuszczalnej masie do 3,5 tony. Nowoczesny i precyzyjny sprzęt, jaki wykorzystywany jest w stacji oraz profesjonalizm diagnosty, pozwolą na dokładne sprawdzenie pojazdu.

Przeglądy okresowe, wypadkowe, przeglądy rejestracyjne pojazdów z instalacją gazową, przeglądy pojazdów sprowadzanych z zagranicy, ale również przeglądy rejestracyjne motorów i motorowerów, to zakres usług, jakie oferuje stacja kontroli „Lewityn”, która specjalizuje się również w serwisowaniu klimatyzacji oraz wymianie opon. Warto wiedzieć, że również tutaj zostaną bezpłatnie sprawdzone podzespoły naszego pojazdu, odgrywające ogromną rolę podczas bezpiecznego podróżowania: prawidłowe ustawienie świateł czy sprawność hamulców. 

Co ważne, stali klienci stacji przy ul. Bugaj 106 mogą liczyć na specjalne okazje i rabaty cenowe. O bieżących ofertach klienci są informowani na fanpage’u firmy

– Oferujemy bony o wartości 20 i 30 zł na stację benzynową Carrefour, 30% upustu na części oryginalne oraz zamienniki oraz do 50% rabatu na napełnienie klimatyzacji  i wymianę opon  – mówi właściciel stacji kontroli pojazdów.

Niezaprzeczalnym atutem „Lewitynu” jest duży parking oraz przyjazne wnętrze. W czasie gdy nasz pojazd przechodzi testy sprawności, możemy liczyć na pyszną, aromatyczną kawę, w nowoczesnym, przeszklonym wnętrzu.

 

 

Stacja Kontroli Pojazdów Lewityn

ul. Bugaj 106

95-200 Pabianice

godziny otwarcia:

pon. – pt. od 8.00 do.00

soboty od 8.00 14.00

kontakt:

tel.  502 331 952

 

REKLAMA
Poprzedni artykułMobilizacja we własnej hali (ZDJĘCIA)
Następny artykułRuszyły zapisy na 7. Pabianicki Półmaraton