Strona główna Dzieje się Sport Ruszyły zapisy na 7. Pabianicki Półmaraton

Ruszyły zapisy na 7. Pabianicki Półmaraton

0

Gdy nadchodzi zima trudno aktywnie ćwiczyć poza domem, nic jednak nie przeszkodzi zaplanować wiosennych wyzwań.

A takim na pewno będzie Pabianicki Półmaraton, który powróci na ulice naszego miasta już po raz siódmy. Impreza będzie wysiłkiem nie tylko dla chętnych w niej pobiec, ale całkiem możliwe, że także dla organizatorów – zeszłoroczny bieg zgromadził rekordową liczbę zawodników z całej Polski. Łącznie w VI Pabianickim Półmaratonie pobiegło ponad 1300 osób(WIĘCEJ).

– Pabianicki Półmaraton zagościł na na biegowej mapie Polski jako jedna z lepiej zorganizowanych imprez w kraju – mówi Łukasz Ścibut, organizator ze stowarzyszenia Wszystko Gra.

Poza głównym biegiem na dystansie 21 km, na uczestników czeka również 5-kilometrowa trasa. Dzieci będą mogły stać się sportowcami podczas Półmaratoniku, a dla pań, nie obawiających się ekstremalnych wyzwań czekać będzie Bieg na Szpilkach, obywający się tuż przed główną częścią imprezy.

Choć zawody odbędą się dopiero 2 kwietnia 2017 roku to zapisy na nie już ruszyły, a w ciągu kilku dni zdążyło się na nie zapisać ponad 80 osób. Regulamin Półmaratonu dostępny jest na stronie internetowej imprezy, tam też znajdziemy formularze zgłoszeń. Do końca listopada wpisowe wynosi jedynie 50 zł.

REKLAMA
Poprzedni artykułSzerokiej drogi w sprawnym aucie
Następny artykułBędą walczyć o zdrowie Marcelka
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments