Strona główna Aktualności Polityka Szef Solidarności nie wytrzymał i wygarnął sekretarzowi miasta

Szef Solidarności nie wytrzymał i wygarnął sekretarzowi miasta

14
Krzysztof Górny - kierownik w ZEC

Krzysztof Górny, przewodniczący Solidarności w Pabianicach wypomniał sekretarzowi miasta Pawłowi Rózdze wspieranie protestów antyrządowych. 

Panowie znają się świetnie na polu zawodowym. Górny był radnym i wiceprzewodniczącym rady miejskiej z ramienia Bloku Samorządowego Razem, z którym sympatyzuje Rózga.
W Górnym coś jednak pękło i 21 lipca napisał na fejsbukowej tablicy sekretarza.

– Pawełku! Ty udzielasz wsparcia postkomunie? Przecież jakiś czas temu widziałem Cię jeszcze w kościele. A gdzie byłeś i niestety nie protestowałeś, gdy podwyższano wiek emerytalny, aby pracowano aż do śmierci, gdy grabiono pieniądze z OFE, gdy nakładano 16 razy nowe podatki i sprzedawano strategiczne polskie zakłady, walczono z kościołem, gdy strzelano do górników gumowymi kulami, gdy zabierano dzieci biednym rodzinom itd. itd. Jedna wielka obłuda protestujących na zlecenie całej tej totalitarnej, antyobywatelskiej obecnej opozycji parlamentarnej.  – tak wyglądał główny fragment wypowiedzi. – Lepiej przekierujcie swój zapał na rozwiązywanie spraw Pabianic, bo jak się patrzy na to miasto z perspektywy ul. Warszawskiej i Zamkowej i na te tory tramwajowe i całe tę infrastrukturę to tragedia to mało powiedziane. Wygląda jak „ranczo w Honkongu” – dodał Górny po czym życzył słońca na urlopie.

Nim sekretarz odniósł się do słów, chyba już byłego kolegi, do rozmowy włączyli się inni użytkownicy Facebook’a (wpis był publiczny). Jeden z internautów dosadnie podsumował wywód Górnego:

 

Paweł Rózga napisał, że nie udziela wsparcia komunie, a do kościoła chodzi regularnie. – Zawsze byłem i będę za demokratycznymi zmianami i przeciw jakiejkolwiek dyktaturze i reżimowi, bez względu kto za tym stoi – skomentował sekretarz miasta.

Paweł Rózga – sekretarz miasta Pabianic

Przypomnijmy, że podczas kampanii wyborczej do samorządów Krzysztof Górny mocno skonfliktował się z Krzysztofem Ciebiadą, kandydatem PiS na prezydenta Pabianic (WIĘCEJ NT. TEMAT).

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Niech Pan Górny albo sobie odpali internet i wejdzie w grafikę,bo primo w Hongkongu nie ma rancz, a jeśli nawet coś można pod nie podciągnąć, to chciałbym mieć w Pabianicach przynajmniej taki Hongkong w połowie 😉 Pan Górny krytykuje poprzednie rządy, ale sam będąc radnym, wspierającym PO i Dychtę źle na tym nie wyszedł.

Czyli prezydent Duda też postkomunista, ponieważ zawetował? Ciężko się połapać Panie Górny.

Rózga to karierowicz. Jego promotor z Kolbego odszedł to teraz pływa aby tylko utrzymać się na powierzchni. Zapomniał dzięki komu się dostał do polityki i teraz pluje. Nauczka Panie Górny na przyszłość. Trzeba było słuchać a nie lekceważyć jak inni mówili że to karierowicz. Teraz to można najwyżej co obudzić się z rękom w noc….ku.

Do dnia dzisiejszego nie wiedziałem że jest taki sobie taki Pan Górny,
Widać że Solidarność w Pabianicach ma się dość kiepsko skoro stara się o sobie przypomnieć wpisem człowieka oderwanego od rzeczywistości.

Całe to towarzystwo byłego AWS to jedna wielka granda! Zmieniają szyldy ale to te same osoby siedzące na stołkach od lat! I jakie są Pabianice sami widzicie, co wam będę pisał. Ale jak ma być inaczej skoro tym ludziom zależy jedynie na własnym korycie???? Górnego nie bronię, bo sam brał w tym udział ale ten kolo co go krytykuje to chyba jakiś żart. Pabianice zmieniają się na lepsze???????? w którym miejscu? W zaciąganiu kolejnych kredytów? W brudzie i braku pomysłu? Gdzie to lepsze? Wymień mi! Oni będą służyć każdemu kto zapewni im ciągłość koryta. Tak to wygląda. A rada? Za… Czytaj więcej »

Pan G, jak wszyscy z bezprawia dostał SMS-a i musi pieprzyć bez sensu

Panie Górny nie gwiazdorz Pan

Bardzo dobry komentarz Damiana do głupot wypisywanych przez przewodniczącego przez małe p. Niestety nawet nazwisko do niego nie pasuje- winno być Dolny. Trudno się połapać o co mu chodzi – chyba tylko o kasę i władzę, bo Rózgę wyzywa od komunistów a z Gryglewskim z SLD popiera kandydata na wspólnego radnego . Daj sobie spokój gościu bo jesteś cienki bolek.

Klan Haburów, Wlaźlak, Mackiewicz, Adamski, Rózga, Bujacz, Marczak, Ratajski, Górny i jeszcze kilku…. Te same twarze od lat! Ludzie! Ile można?????

Panie Górny, gdyby nie Solidarność to nie pracowałby Pan tam, gdzie pracuje, córka i syn musieliby pracę znaleźć normalnie. Zapewniam Pana, że na Pana miejsce nie dziesięciu, ale stu się znajdzie w Pabianicach i ze studiami i z językami obcymi.

Brawo Górny ,to prawda to miasto umiera .Byłam ostatnio w Sieradzu i tam widać gospodarza a u nas tragedia Miasto się wali a Grzesio Tężnie buduje Budynki do remontu ,drogi do remontu,tramwaj zlikwidowany .Na głównej ulicy nie trzeba stawiać znaków ograniczenia prędkości , bo takie dziury że nie da się więcej niż 50 jechać ,ale Tężnie będą .Ciebiada i PiS-em chcieli inwestycje w Geotermie zrobić i Rząd daje 100% dotacji do tej inwestycji ,a Grzesiu nie bo nie PABIANICE UMIERAJĄ

PiS jako pierwszy w poprzedniej kadencji złożył projekt uchwały budżetu obywatelskiego, a teżnie to właśnie pomysł obywateli, a nie Mackiewicza.

Panie Krzysztofie – tak to u nas jest, w niedziele ręce składa w parafii św. Maksymiliana a w poniedziałek jedzie na POparcie środowisk, które kościół utopiłyby w łyżce wody. W PRLu towarzysze też chodzili do kościoła ale po kryjomu. Dzieci podawali do chrztu żeby poszły do komunii, żeby mogły mieć bierzmowanie bo bez tego się ślubu nie da wziąć. Tylko PO co to wszystko? PO prostu w kościele wypada bywać a zwalczać kościół albo POpierać zwalczających to co innego i jedno drugiemu nie zaprzecza jak widać.

Technicznie rzecz biorąc do zawarcia małżeństwa sakramentalnego nie jest wymagane przyjęcie sakramentu bierzmowania (które nie jest równoznaczne ze świadectwem ukończenia katechezy). Bierzmowanie jest konieczne przy doborze rodziców chrzestnych. Proszę więc mi tu fermentu nie siać.