Strona główna Aktualności Z miasta Szaleniec na Zamkowej

Szaleniec na Zamkowej

6

Dzięki uprzejmości strony Spotted:Pabianice otrzymaliśmy krótki filmik, na którym widać srebrny samochód mknący z dużą prędkością główną ulicą miasta.

– Ten człowiek codziennie punkt 6:00 ciśnie Oplem Omegą ulicą Zamkową jak głupi osioł. W końcu skończy się to tragedią, bo mknąć sto kilkadziesiąt kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym nie wróży nic dobrego – pisze wzburzony autor filmu.

REKLAMA
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Tam gdzie szyny i asfalt jest równo, jedzie środkiem jako tramwaj, a to już wystarczy, aby zwykły krawężnik go zatrzymał…

Napiszcie wreszcie, że Spotted Pabianice i wasza strona to w sumie jedna wielka rodzina. Człowiek obserwujący obie strony może łatwo do tego dojść. Nie ma w tym nic złego ale czemu cały czas to taka tajemnica?

Żadna tajemnica, po prostu nie ma co pisać, póki co luźno współpracujemy, gdy to się zmieni (być może już niedługo), to zapewne poinformujemy.

może mu to zwisa że może zginąć za swoją głupotę widocznie życie mu nie miłe ale czy ten debil nie ma sumienia że może zabić niewinnych ludzi? Kretyństwa nie brakuje….

ja tu nie widzę niebezpieczeństwa. czysto, pusto, środkiem, daleko od pieszych których prawie nie ma. silnik z daleka informuje o nadjerzdzaniu i tylko debil wlazłby po dto auto!

Oddaj prawo jazdy.