Strona główna Na sygnale Wypadki Sygnalizator na nowym skrzyżowaniu już „skoszony”

Sygnalizator na nowym skrzyżowaniu już „skoszony”

31
Kierujący Toyotą wypadł ze skrzyżowania i uderzył w sygnalizator świetlny dla pieszych. 

Chwilę po godzinie 9.30 kierujący Toyotą Yaris nie opanował pojazdu na skrzyżowaniu ul. Kilińskiego i Grota Roweckiego. Najprawdopodobniej podczas skręcania w lewo zjechał na chodnik i uderzył w sygnalizator świetlny. Po chwili auto wycofało i odjechało w stronę Bugaju. Część zniszczonego sygnalizatora leżała na jezdni.

Kierujący pojazdem zatrzymał się dopiero na parkingu przy hali tenisowej. Tam też interwencję podjął patrol policji.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ale mentalność, uciekł z miejsca zdarzenia – może ten sam kierowca w zeszłym roku na bugaju obrysował moje auto wyjezdzając z parkingu… Tamten tez spierdo..ł

Odjechał dalej żeby ruchu nie blokować i stanął na parkingu przy hali tenisowej

Chodnik po byłym przystanku MZK jest bliżej…Obstawiam, że sprzęt odmówił mu posłuszeństwa dlatego stanął…

Oponki w doskonałym stanie jak mniemam.

Być może, ale pora roku nagle się zmieniła 😁

no i wyszło – infrastruktura niedostosowana pod kierowców i musiało do tego dojść! A ten mistsz przednionapędówki tylko pogratulować. żeby nie opanować takiego manewru? dwa lata roboty i 5 minut przydzwonione. zero szacunku do luckiej pracy! Nie wiem ale gwarancje tego nie obejmuje? wiec miasto straciło gwarancję na ten odcinek…

:))) alina, ty się lecz ! tak po prostu , po lucku , się lecz

chciałam, ale się dostać nie idzie bez covida nie przyjmujo!. A mój psycholog przez telefon już nie wyrabia. Weterynarz rence rozkłada 🙂

🙂 pozdrawiam i zdrowia życze

Najpierw Lucek potem ty

Alina powinni Cię z Pabianic wyrzucić

Systemy nie zadziałałyły

Last edited 14 dni temu by Mihał

Fajnie zaprojektowany ten system. Jak utniesz jedną żarówkę reszta nie działa 🙂 Właśnie widać jak przemyślane te pasy były. Właśnie się korki tworzą przez lewoskręty głównie. heh…

Dobrze myślisz. Po kiego licha komuś są potrzebne lewoskręty. Niech wszyscy jadą prosto. Czy doprawdy myślenie boli???

dobrze zaprojektowany („elektrycznie”) system działał by bez tego jednego słupa. nie było by korków. Lewoskręty powinny mieć oddzielny pas aby tych z tyłu nie blokować. ciebie myślenie boli, a praca praktyczna jest u ciebie czymś irracjonalnym.

Czy chociaż raz jechałeś przez to skrzyżowanie? Jeśli tak ,to powinieneś zauważyć , że np. jadąc w stronę Bugaju – skręcający w lewo nie mają ŻADNYCH przeszkód,aby manewr wykonać ,bowiem NIKT inny nie ma w tym momencie zielonego światła. Abyś dobrze zrozumiał – JADĄCY W LEWO I PROSTO mają zielone światło .Gdzie więc widzisz te korki ??? Cyt = a praca praktyczna jest u ciebie czymś irracjonalnym.

w sytuacji kiedy jak tu miała miejsce. nie było świateł . jadący ul.Orla a skręcający w lewo blokowali tych za sobą jadących na wprost. Sami byli blokowani przez jadących na wprost z Grota.

…heheszki i Thunderstruck dla niewidomych

Last edited 13 dni temu by Mihał

Sam jesteś jak ZADZIAŁAŁYŁY

Jestem Jestem Bonda Rokiem Życzęm.

Last edited 13 dni temu by Mihał

Esp, asr, abs, itp, idt, tdci, etc, rwd, bmw

Last edited 13 dni temu by Mihał

Ciekawe ile będziemy czekać na montaż nowego sygnalizatora, skoro po przeciwnej stronie stoi kikut (widać na jednym ze zdjęć) słupa oświetleniowego już z miesiąc. Pozostałe skoszone słupy oświetleniowe w mieście przykładowo : (20 Stycznia/Smugowa, Myśliwska/Dolna itd.) chyba doczekają się już wkrótce dziesięciolecia. Przy okazji w okolicach cmentarza na Jutrzkowickiej od oddania do użytku drogi nie działa jedna lampa LED.

Ciekaw jestem ile tygodni będzie teraz migające…

Przerąbane ma szofer z epilepsją, współczuję

Skrzyżowanie Migąjące, to Gwizdek i Białe Rękawiczki powinny WEJŚĆ ¡ JAZDA Zielony Kapelusz 😉

Last edited 13 dni temu by Mihał

Stalem na światłach jadac ze strony Bugaju w kierunku szpitala i wszystko widzialem. Kierowca jechal za szybko i chcial skrecic w prawo, a nie w lewo jak jest w artykule, kwestia taka ze jechal szybko i chcial szybko skrecic, kola mial skrecone w prawo, a auto i tak jechalo prosto i boom.
Podejrzewam ze skupil sie za bardzo na telefonie albo cos innego go rozproszylo bo po fakcie zlapal sie za glowe jaka glupote zrobil.

to jest „normale” że na skręconych kołach w przednionapędówce (bez szpery tym bardziej) poleci prosto skręcając na ślizgim…. nawet operując gazem. brak praktyki i pomyślunku.

Prawo jazdy od 2018? 500 000 km, międzynarodowy transport, rajdy i nielegalne wyścigi na konsoli? Język polski onlajn?

Last edited 13 dni temu by Mihał

nie miałem wtedy onlajn. onlajn ot z tepsy jakaś pani czytała bajki, a to też z urrzyczonego telefonu kouo sporzywczka.

Szczególnie na ŚLIZGIM. Geniuszu

no na nieślizgim to też , ale to już ekstremalnie musiał by jechać