Strona główna Aktualności Świetny start portalu EPAinfo

Świetny start portalu EPAinfo

1

W pierwszym tygodniu działalności, nowy pabianicki portal informacyjny EPAinfo miał 43 206 odsłon.

W poniedziałek 10 marca ruszyła machina. Pabianice obiegła informacja o starcie nowoczesnego portalu informującego mieszkańców o najważniejszych wydarzeniach, sporcie i rozrywce. Pierwszego dnia stronę www.epainfo.pl odwiedziły 1302 osoby. Z dnia na dzień czytelników przybywa. Przez 7 dni ubiegłego tygodnia opublikowaliśmy 45 artykułów. Jako pierwsi poinformowaliśmy o zmianie gwiazdy majowych Dni Powiatu i o wycofaniu się prezydenta z decyzji o likwidacji fotoradaru. Informacja o kradzieży telefonu ze sklepu przy ul. Pułaskiego trafiła na stronę główną serwisu  www.wykop.pl. Artykuł miał ponad 10 000 odsłon.  Inne artykuły też były popularne. Historia piłkarza Marcina Komorowskiego została przeczytana ponad 800 razy, podobnie jak zestawienie pabianickich stron na facebook’u.

Portal zaistniał również w mediach społecznościowych. Nasz fanpage ma już 1 122 polubienia.

To dopiero początek. Jesteśmy na etapie tworzenia nowych funkcjonalności na portalu. Niedługo będziemy też widoczni w mieście i na osiedlach.

Według statystyk Google Analytics

REKLAMA
Poprzedni artykułKrystian Kolasa zadebiutował w Widzewie
Następny artykułUratowana staruszka
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Możecie zacząć podawać daty aktorów czy innych celebrytów co będą odwiedzać Pabianice np w MOK-u. A nie tylko zachowywać informacje dla siebie