Strona główna Aktualności Z miasta Świecące „stopy” i zmiana organizacji ruchu

Świecące „stopy” i zmiana organizacji ruchu

3
Jak zapowiadali urzędnicy zmieniona została organizacja ruchu na skrzyżowaniu przy ośrodku zdrowia w Petrykozach. Tutaj dochodziło do wielu groźnych wypadków.

O poprawie bezpieczeństwa na tym skrzyżowaniu wielokrotnie rozmawialiśmy m.in, z wójtem Marcinem Wieczorkiem. Już na początku maja zapowiadał zmiany.
Po dwóch miesiącach zmieniona została organizacja ruchu. Teraz pierwszeństwo ma droga powiatowa z Szynkielewa w stronę Petrykoz. Ustąpić pierwszeństwa muszą kierowcy jadący od strony Górki Pabianickiej (wcześniej tu było pierwszeństwo) i Piątkowiska. Na skrzyżowaniu ustawione zostały migające znaki „stop”, a na drodze podporządkowaną ułożono tzw. poduszki berlińskie.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Szkoda że tego stopu od górki pabianickiej nie widać za bardzo, a i również znaków od Piątkowska też nie widać bo stoją w krzakach. A ludzi jadących na pamięć jest masa.

Kobieto, poduszki na drodze, migający stop, wymalowana biała linia zatrzymania i mało? W mojej opinii jest to zrobione dobrze. Moooze dołożyłbym jakieś tymczasowe tablice „uwaga, zmiana organizacji ruchu”. Ale oznakowanie jest czytelne.
Kilka razy już tam jechałem i jest lepiej

Super. Dziękujemy!!!