Strona główna Dzieje się Życie szkolne Jagodowa przygoda, czyli ferie świąteczne w Na Jagody

Jagodowa przygoda, czyli ferie świąteczne w Na Jagody

0

4 dni pełne zabawy, eksperymentów, plastyki, czytanek, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Tak będą wyglądać ferie świąteczne w kawiarni Na Jagody.

Przerwa świąteczna nie musi być nudna. Nasze dzieci mogą ten czas spędzić kreatywnie, w przyjaznej atmosferze, w miejscu stworzonym specjalnie dla nich. Czterodniowe zajęcia ruszają już we wtorek, 27 grudnia. Na małych uczestników czekać będą: zajęcia kulinarne, podczas których dzieci samodzielnie przygotują kolorowy i zdrowy posiłek, zabawy plastyczne, które oparte będą na czytanych wcześniej bajkach oraz eksperymenty, czyli doświadczenia z różnych dziedzin nauki, które w kreatywny, nieoczywisty i barwny sposób pozwolą małym naukowcom zrozumieć niektóre zjawiska. Między zajęciami, dzieci będą miały czas na swobodną zabawę, gry planszowe, ruchowe oraz kalambury. Będą też konkursy z mininagrodami oraz wplatane w swobodną zabawę słówka z języka angielskiego.

– Tak naprawdę to od dzieci będzie zależało to, jak będą wyglądały nasze wspólne, wolne od szkoły dni – mówi Anna Woldanowska, współwłaścicielka kawiarni Na Jagody. – Oczywiście mamy gotowy plan działania, ale to ekspresja i kreatywność dzieciaków go zweryfikuje – dodaje z uśmiechem. – Świąteczne ferie w naszej kawiarni będą zapowiedzią tego, co planujemy na długie ferie zimowe.

Opieką nad dziećmi oraz organizacją zabaw i zajęć zajmą się wykwalifikowani animatorzy. Co ważne, w czasie turnusu świątecznego Na Jagody będą zamknięte dla pozostałych klientów, dzięki czemu w tym czasie nikt obcy nie wejdzie do kawiarni. Uczestnicy ferii przebywać będą w niedużej, liczącej do 12 osób, kameralnej grupie.

By nasze dziecko mogło uczestniczyć w zajęciach, należy wcześniej zarezerwować miejsce. Koszt 4-dniowego pobytu to 160 zł. Zapisy przyjmowane będą do piątku, 23 grudnia.

– Istnieje możliwość przyprowadzenia dziecka tylko na jeden dzień, aczkolwiek będzie to możliwe tylko w przypadku wolnego miejsca w grupie. Dlatego zachęcam najpierw do kontaktu, by upewnić się, że takie wolne miejsce, na dany dzień posiadamy – dodaje pani Ania.

Rodzice zapisujący swoje dzieci na ferie świąteczne podpiszą z kawiarnią specjalną umowę, wypełnią oświadczenie oraz, co ważne, formularz dotyczący samego dziecka. To właśnie dzięki niemu organizatorzy półkolonii dowiedzą się m.in. o alergiach pokarmowych, ale i kontaktowych, które mogą wystąpić w przypadku niektórych substancji, używanych podczas eksperymentów.

W co należy wyposażyć dziecko, by jak najlepiej czuło się podczas pobytu w Na Jagody? W łapcie lub butki na zmianę oraz w ciuszki na przebranie. Warto również zadbać o przekąski oraz napoje dla naszej pociechy.

Świąteczna przygoda w Na Jagody rusza we wtorek 27 grudnia i potrwa do piątku. Każdy dzień rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa do 15.00. Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat.

Na Jagody to klubokawiarnia przy ul. Grabowej 8 która od sierpnia tego roku jest ulubionym miejscem wielu pabianickich rodzin. Wystrój kawiarni, jej wyposażenie oraz menu zostały dobrane tak, by zarówno mali, jak i duzi czuli się tu jak najlepiej.

Na Jagody
ul. Grabowa 8
95-200 Pabianice
kontakt:
tel. 515 273 097
email: klubokawiarnia@najagody.pl

Na Jagody na Facebook’u

godziny otwarcia:
pon. – sob. 10.00 – 19.00
niedziele: 15.00 – 19.00

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments