Strona główna Dzieje się Supermama: zapracowana i roztańczona

Supermama: zapracowana i roztańczona

1

Ewa Chylińska dołączyła dziś do grona Zapracowanych Supermam programu „Dzień dobry TVN”. Zobaczcie materiał z jej udziałem.

Prywatnie jest mamą 2-letniego Maksa, zawodowo, wspólnie z mężem prowadzi klub fitness Strefa Ruchu przy ul. Konstantynowskiej. Od 6 lat starają się rozruszać pabianiczan, nie tylko poprzez zajęcia, ale również eventy np. 3-godzinne maratony zumby. Tym razem Ewa wystąpiła w roli nie instruktorki tańca, ale kobiety realizującej się w pracy i mamy, która zawsze stara się mieć czas dla swojego dziecka.

– Od 16 roku życia wiedziałam, co chcę robić. Wiedziałam, że otworzę szkołę tańca – opowiadała w programie właścicielka Strefy Ruchu.

Nie spodziewała się jednak, że jej biznesowym partnerem zostanie mąż, którego poznała na pokazie tańca. Dzięki jego pomocy jest w stanie nie tylko dobrze opiekować się Maksem, ale także osiągać kolejne życiowe cele.

Materiał z udziałem Ewy, Michała i Maksa Chylińskich obejrzeć można na stronie programu „Dzień Dobry TVN”. Jego emisja odbyła się dziś (czwartek), kilka minut po godzinie 10.00.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

dobra focia dla naiwnych 🙂