Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Strefa Frajdy będzie tutaj. Ty ćwiczysz – maluch szaleje

Strefa Frajdy będzie tutaj. Ty ćwiczysz – maluch szaleje

0

Ulubione zajęcie mam? To zależy. Niektóre z nas lubią aktywność fizyczną, inne dobrą kawę w towarzystwie przyjaciółki, jeszcze inne oddadzą wszystko za wyciszający relaks w SPA. Ulubione zajęcia naszych dzieci? Zabawy i szaleństwa, najlepiej w sali zabaw, wśród innych dzieciaków. Strefa Ruchu łączy potrzeby i mam, i ich pociech. Podczas gdy Ty robisz to co kochasz, Twoje dziecko bawi się w najlepsze. 

Kiedy pojawia się w naszym świecie dziecko, wszystko się zmienia. Rodzice wiedzą o tym najlepiej, szczególnie mamy. Zarówno te świeżo upieczone, jak i zaprawione w bojach, nie  zawsze mogą pozwolić sobie na realizację wszystkich swoich potrzeb tak, jak przed ciążą.

– Wielokrotnie odmawiamy sobie swoich małych przyjemności, bo czujemy ogromną odpowiedzialność za naszego małego człowieka i to on jest na pierwszym miejscu – mówi Ewa Chylińska, współwłaścicielka klubu fitness i szkoły tańca Strefa Ruchu, prywatnie mama dzielnego przedszkolaka.

Ale czy na pewno musimy rezygnować ze wszystkiego?

– Często zdarza się, że nie możesz przyjść na trening, bo nie masz z kim zostawić dziecka, prawda? Nie umówisz się z koleżanką  lub do kosmetyczki, bo nie masz możliwości zapewnienia swojemu szkrabowi opieki na ten czas? Mamy na to idealne rozwiązanie – zdradza Ewa Chylińska. – Zapraszamy Cię do Nowej Strefy Ruchu, gdzie znajdziesz  bawialnię dla dzieci – Strefa Frajdy. Twoje dziecko pod profesjonalną opieką animatorów spędzi wesoło, aktywnie i bezpiecznie czas, podczas gdy Ty będziesz mogła pójść na trening z naszymi instruktorami, umówić się na wizytę w Natur Spa lub wybrać się do pozostałych naszych miejsc, o których jeszcze nie wiesz.

Jak zapowiada współwłaścicielka Strefy Ruchu, to właśnie w Strefie Frajdy pojawią się zjeżdżalnie, zabawki, atrakcje i zajęcia, które z pewnością zachwycą najmłodszych klubowiczów. Jedno jest pewne. Gdy Ty droga mamo zechcesz zadbać o siebie, doświadczeni i uwielbiający dzieci animatorzy zajmą się Twoim szkrabem.

– Już nie możemy się doczekać! Od 8 lat słuchamy potrzeb naszych klientów i od wielu bardzo chcemy je zrealizować. Teraz przyszedł moment kiedy wreszcie możemy – mówią z radością właściciele klubu fitness oraz szkoły Tańca Strefa Ruchu.

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie polub fanpage Strefy Frajdy, bo to właśnie tu na bieżąco odsłaniane będą kolejne kulisy Strefy dla dzieci.

A jeśli ciekawi Cię, co jeszcze czekać na Ciebie będzie w nowej siedzibie Strefy Ruchu przy ul. Warszawskiej, dołącz do grona fanów Strefy Ruchu na Facebooku.

 

REKLAMA