Strona główna Aktualności Strażnicy oznakują rowery. Warto się zapisać

Strażnicy oznakują rowery. Warto się zapisać

0
Nie słabnie popularność akcji straży miejskiej, która znakuje rowery pabianiczan, zabezpieczając je w ten sposób przed złodziejami. Kolejna taka możliwość nadarzy się już w najbliższą sobotę (27 sierpnia).

Strażnicy będą mieli rozłożony swój namiot podczas Pikniku Mundurowego „Łączy nas Służba”, który odbędzie się na terenie MOSiR na Lewitynie. Aby doszło jednak do oznakowania naszego roweru trzeba spełnić pewne warunki.

– Zasady dotyczące akcji pozostają bez zmian tj. rower może oznakować osoba pełnoletnia po okazaniu dowodu osobistego, rachunku lub karty gwarancyjnej oraz innego dowodu zakupu – mówi Tomasz Makrocki, komendant SM w Pabianicach. – W przypadku starszych rowerów i braku dowodu zakupu osoba powinna przedstawić strażnikowi napisane przez właściciela jednośladu oświadczenie w którym potwierdza swoją własność.

Pamiętajmy, że jednoślad z wygrawerowanym numerem jest nieatrakcyjny dla złodzieja. Nawet jeśli jednoślad zostanie skradziony jest trudny i ryzykowny w sprzedaży, właśnie z uwagi na wygrawerowane numery.

Ilość miejsc jest ograniczona dlatego konieczna jest rezerwacja telefoniczna u dyżurnego SM (42) 22-54-660 lub 986 celem uzgodnienia godziny znakowania.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments