Strona główna Sport Piłka nożna Strażacy najlepiej kopią piłkę

Strażacy najlepiej kopią piłkę

0
Za nami turniej piłkarski zorganizowany w hali powiatowej w ramach finału WOŚP. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja pabianickich strażaków.

W turnieju wzięło udział 12 drużyn, które podzielone zostały na cztery grupy. Po zaciętych meczach wyłoniono 4 półfinalistów. W pierwszym meczy strażacy z PSP Pabianice pokonali Zabrzańskie Słowiki 1:0, w drugim pojedynku Bad Boys pokonali KS Tęczę 4:1.
W finale strażacy nie dali szans „niegrzecznym chłopcom” pokonując ich aż 8:0. Trzecie miejsce na podium zajęły Zabrzańskie Słowiki wygrywając z KS Tęcza 5:2.

Piłkarzem turnieju został Mateusz Oska, najskuteczniejszy był Hubert Małecki, a najlepiej bronił Michał Hemer.

Warto wspomnieć, że strażacy w swojej drużynie mają dwóch aktualnych wicemistrzów świata w piłce nożnej Służb Mundurowych. Więcej o sukcesie naszych mundurowych można przeczytać TUTAJ.