Strona główna Aktualności Z miasta Straż miejska ostrzega: koniec pouczeń za niewłaściwe parkowanie

Straż miejska ostrzega: koniec pouczeń za niewłaściwe parkowanie

12
Strażnicy miejscy z Pabianic wręczyli dziś kierowcom ostatnie pouczenia za nieprawidłowe parkowanie i zapowiadają srogie mandaty. 

Chodzi głównie o rozjeżdżanie terenów zielonych, tym bardziej, że miasto zainwestowało ostatnio sporo funduszy na nowe nasadzenia w mieście.

– Ostrzegamy kierowców, że na terenach zielonych nie parkujemy, ponieważ zgodnie z kodeksem wykroczeń narazimy się na mandat w wysokości do 1000 złotych – czytamy na stronie straży miejskiej.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Chciałbym aby policja dalej pouczała tylko zamiast informować że nie wolno i że kara 1000 pln to pokazywała gdzie zaparkować prawidło. Następnie chciałbym dowiedzieć się o podsumowaniu takiej akcji – ile osób, jak daleko do miejsca parkingowego i tym podobne. Tak aby zobaczyć rodzaj i skalę problemu

Gdzie tu policja informuje, że nie wolno?

Ja prld. Niech ktos ci pokaze gdzie ty sieroto masz zaparkowac…XD. Noe ma miejsca pod blokiem? Wadzi ci, ze musisz sie przejsc 500 metrów? Problemy ludzi XXI wieku. …..

Statystyki są u komedianta na biurku

Tłumaczysz tego idiotę ze zdjęcia, który niszczy to, na co zostały dopiero co wydane pieniądze mieszkańców brakiem miejsca?

Jeżeli nie wiesz jak i gdzie prawidłowo zaparkować to oddaj prawo jazdy ponieważ nie znasz przepisów, a policja nie jest od tego żeby szkoła miejsca parkingowego dla nedoucznych kierowców.

I czarnuchy będą dokarmiać nierobów z ratusza

Zapraszam na Gryzla, może za parkowanie na zakazach też się weźmiecie?

Odholować wszystko do Donbasu i spokój!

Panie Przemysławie, poproszę o zdjęcie z numerami rejestracyjnymi, od razu wyślę na policję

Widziałem te auta zaparkowane na nowych nasadzeniach. Rodzice po gówniaki przyjechali i zabraklo czasu zeby zaparkowac jak człowiek. Miejsca bylo wystarczajaco ale umiejetnosci zabrakło. Jestem za tym zeby SM zaczeła wystawiac grubo manadaty bo ludziom sie cos popieprzylo jak widze jak parkuja na zakretach, blisko przejsc dla pieszych. Fakt czasem trzeba dalej zaaparkowac ale wiekszosci mieszkancow miasta troche ruchu sie przyda i pomoze !

Niech podjadą pod szkołę nr 16 w godz 14-15.30 tam dopiero parkuja. Je….ć, karać, nie wyróżniać.