Strona główna Aktualności Z miasta Straż Miejska doczekała się nowego człowieka

Straż Miejska doczekała się nowego człowieka

10
Pabianicka Straż Miejska została wzmocniona świeżym funkcjonariuszem. Dziś w jej siedzibie  w Pabianicach ślubowanie złożył Mateusz Choła. Z rąk komendanta odebrał legitymację służbową.

Strażnicy długo czekali na to uzupełnienie. Oferty pracy na stronie Urzędu Miejskiego, na stanowisko aplikanta i tylko w zeszłym roku, pojawiały się trzykrotnie.

– To prawda, że długo czekaliśmy na nowego funkcjonariusza, ale cieszymy się, że już jest – mówi Tomasz Makrocki, komendant Straży Miejskiej w Pabianicach. – Mateusz wdraża się już do służby, a za chwilę wyślemy go jeszcze na kurs podstawowy do Gdańska. Trwa on półtora miesiąca, a potem do pracy. Jestem zadowolony, bo zapowiada się już dobrze.

Nowy strażnik jest pabianiczaninem, ma 25 lat, ukończył pabianickiego „elektryka”.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jakie wynagrodzenie oferuje ta formacja ?

a co on taki wystraszony? czuwaj.

Oj chłopie chłopie to już nie było innej roboty ?

Desperat jakiś.

jakiś taki wystraszony 🙂 nie powiem wzbudza szacunek i odrazu człowiek staje na baczność!

Ważne że nie wyższy od komendanta 😁😁😁

Może i dobrze że dodatkowo jedzie do Gdańska gdzie ,, łyknie ” trochę teorii i praktyki których naszym nidorajdą i nygusom brakuje. Chcę tu podkreślić że nie dotyczy to wszystkich. Teraz o co chodzi. Otóż jak się orientuję i widzę to na innych myjniach samochodowych miejsce takie aby dostać pozwolenie na działalność musi spełniać określone warunki tzn. mieć odpowiednią infrastrukturę i zaplecze. Ale do rzeczy. Parodiia. ,, myjni ” znajduje się w Pabianicach na ul. 20-stycznia (numer z wiadomych względów nie mogę podać ) otoczona banerem i napisami, więc myślę że działa legalnie. Ale prawdziwe myjnie ciecz powstałą po myciu… Czytaj więcej »

Życzę powodzenia.

Jakie wynagrodzenie jest w tej straszy?

Zgodne z wytycznymi od Jarosława haha 3080 brutto więc policz sobie ile na rękę bo kolo ma więcej niż 25 więc na niższe składki nie łapie się a raczej stażowego nie ma by sobie podbić płace