Strona główna Sport Piłka nożna Srebro i wyprowadzenie Wisły Kraków (WIDEO)

Srebro i wyprowadzenie Wisły Kraków (WIDEO)

0

Młodzi piłkarze Orła zajęli 2. miejsce w doborowym towarzystwie, a potem w nagrodę wyprowadzili piłkarzy Wisły Kraków na mecz Ekstraklasy.

Drużyna Orła Piątkowisko zajęła 2. miejsce w I Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa „GIEKSA Cup” dla zawodników z rocznika 2003 i młodsi rozegranym w Hali Widowiskowo – Sportowej KWB Bełchatów.

W zawodach brało udział siedem zespołów. Oprócz Orła zagrali: GKS Bełchatów I, GKS Bełchatów II, Skra Częstochowa, Włókniarz Zelów, Astoria Szczerców, Zawisza Pajęczno.

System rozgrywek przewidywał grę każdy z każdym. Drużyna z Piątkowiska osiągnęła następujące wyniki:

  • Orzeł Piątkowisko – GKS Bełchatów I 0:0
  • Orzeł Piątkowisko  – Zawisza Pajęczno 1:0
  • Orzeł Piątkowisko- Skra Częstochowa 1:1
  • Orzeł Piątkowisko – Astoria Szczerców 1:0
  • Orzeł Piątkowisko – Włókniarz Zelów 3:0
  • Orzeł Piątkowisko – GKS Bełchatów II 3:0

Tabela końcowa:

1. GKS Bełchatów I 16 pkt., bramki 10:0

2. Orzeł Piątkowisko 14 pkt., bramki 9:1

3. Skra Częstochowa 13 pkt., bramki 14:3

4. Zawisza Pajęczno  7 pkt., bramki 7:10

5. Astoria Szczerców 5 pkt. bramki 4:9

6. Włókniarz Zelów 2 pkt., bramki 3:13

7. GKS Bełchatów II 1 pkt. bramki 1:12

 

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Wiktor Czerwiński (Orzeł Piątkowisko)

Najlepszy bramkarz: Kewin Komar (GKS I)

Najlepszy zawodnik Orła: Szymon Czerwiński

Najlepszy zawodnik Skry: Mikołaj Kempa

Najlepszy zawodnik Zawiszy: Sebastian Drab

Najlepszy zawodnik Astorii: Wiktor Koćmierowski

Najlepszy zawodnik Włókniarza: Remigiusz Barbus

Specjalne wyróżnienie: Lidia Płuciennik (Astoria)

Oprócz pucharów i medali największą nagrodą dla drużyn Orła i Skry (dwa najwyżej sklasyfikowane zespoły nie licząc gospodarzy) była możliwość wyprowadzania zawodników i sędziów na mecz Ekstraklasy GKS Bełchatów – Wisła Kraków zakończony wynikiem 3:1.

Skład Orła: Wiktor Bogusławski, Kacper Pietrasiak, Patryk Witasik, Sebastian Józiak, Michał Witasik, Mateusz Pietrzak, Wiktor Czerwiński, Szymon Czerwiński, Norbert Szewczyk, Marcel Budaj, Mateusz Cywiński, Maciej Ochal i Juliusz Włodarczak. Trener: Rafał Raźniewski.

REKLAMA
Poprzedni artykułDziecko zamknęło mamę na balkonie
Następny artykułPiłkarze martwią się o murawę