Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: warunki na psychiatrii

Sprawy Czytelników: warunki na psychiatrii

2
Warunki panujące na oddziale psychiatrycznym dla kobiet na pewno nie pomagają pacjentkom w powrocie do zdrowia – takiego zdania jest jedna z naszych Czytelniczek, która po tym, jak odwiedziła w pabianickim szpitalu przebywającą tam sąsiadkę, swoją opinią o nich podzieliła się z naszą redakcją.

„Widziałam, jak jest w szpitalu Łodzi i w porównaniu z Pabianicami wypada lepiej. U nas łazienki są bardzo brzydkie, a ich czystość pozostawia wiele do życzenia. Podobnie jak stan samych umywalek i toalet – odrapanych i brudnych. Nie jest miło z nich korzystać. Sale chorych też odstraszają – stare łóżka, szafki z urywającymi się drzwiczkami… Jak te kobiety mają wracać do zdrowia w takich warunkach? Czy ktoś się w ogóle nad tym zastanawia?”

Masz sprawę? Napisz do nas:
Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Ale będziemy mieć w mieście kolejną siłownię pod chmurką za 60 tys.i zrewitalizowany staw bez wody w Parku Wolności za 200 tys.

Szkoda że o warunkach na męskim cisza