Strona główna Aktualności Z miasta 500 zł mandatu za parkowanie na „kopercie”

500 zł mandatu za parkowanie na „kopercie”

14
fot. straż miejska
23-letni kierowca poniósł finansowe konsekwencje tego, że zaparkował samochód na miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych, nie mając ku temu uprawnień. Strażnicy miejscy ukarali go mandatem. 

Telefoniczna informacja w tej sprawie wpłynęła do komendy w sobotę o godz. 11.20, od mieszkańca, który zauważył, że na „kopercie” przy ulicy Smugowej 3/9A stoi Renault Laguna (pabianickie numery rejestracyjne), nie ma w nim natomiast karty, która pozwalałaby korzystać z „koperty”. Pod wskazany adres pojechał patrol i potwierdził zgłoszenie.

Samochód nie został odholowany, bo w międzyczasie wrócił kierowca auta.

– Mężczyzna przyznał się do popełnienia wykroczenia i przyjął nałożony mandat w wysokości 500 złotych – poinformował Marek Siotor, dyżurny straży miejskiej.
REKLAMA

14
Dodaj komentarz

1600
8 Wątki komentarzy
6 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
13 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał

Za stanie na kopercie dostał 500 zł, a za wyrzucanie śmieci do lasu jest 200 zł ..

Kamil

Jeżeli masz zastrzeżenie co do za wysokiej kary za parkowanie ma kopercie miejsca wyznaczonego dla osoby niepełnosprawne to chociaż 1 dzień sprobuj nią być a zrozumiesz , że taki mandat powinien być wysoki.

Stefan

Zapraszam stróży prawa pod wieżowiec przy ul. warszawskiej 59. Brązowa KIA Rio (ETM…) notorycznie zaparkowana na kopercie przed blokiem.

obywatel

Nareszcie !
I nie tylko o ten przypadek tu chodzi, bo wkurza mnie wszelkie debilne parkowanie w każdym miejscu.
Ktoś zadzwonił ? Jasne, bo służby odpowiedzialne, mają to gdzieś

Piotr

500 zł to stanowczo za dużo w stosunku do przewinienia.

Mogli wypisać mu mandat na 200 zł i tak by na przyszłość pamiętał .

za mało, w ogóle za wszelkiego rodzaju złe parkowanie powinno być min. z 1500 – 2000 pln to może jeden z drugim idiota pomyślałby następnym razem co robi

Realistka

500 za dużo??? Dla mnie powinno być 1500!!! Niejednokrotnie widziałam jak paniusia lub wielki zdrowy przypakowany facet staje na kopercie dla niepełnosprawnych…i idzie na zakupy…….żenujące !!!

Katarzyna

Nie ma to jak życzliwy obywatel brak słów…
Szkoda że poważnymi rzeczami straż się zająć nie potrafi…

An

Szkoda czytać twoje wypociny.

Marek

Ani POLICJA ani strż miejska nie sprawdza tego faktu dokładnie poniewaź karty parkingowe po to na nich są zdjęcia że kożystać z niej może osoby na które jest ona wystawiona a często się zdaża że owszem za szybą jest kartą parkingowa Ale właściciel tej kart jest zupełnie gdzieś indziej a samochodem podjeżdża całkiem zdrowa osobą a tyko ma kogoś w rodzinie posiadającego ten dokument. Taki gość powinien być dodatkowo ukarany za legitymowanie się nie swoim dokumentem . Ciekawe czy straż miejska czy policja uznali by gdybym im pokazał prawo jazdy wystawione na kogoś z rodziny czy dostał bym mandat.

Pieter

Kapuś zadzwonił i doniósł. Pewnie zadowolony z siebie

Realistka

Pieter…..a jak ty byś był niepełnosprawny i chciał zaparkować na swoim wyznaczonym miejscu cieszyłbyś się , że ktoś zdrowy zablokował twoje miejsce bo mu się nie chce dupy ruszyć 50 metrów? Zastanów się co piszesz?? !!!!

Romanno

Jak dla mnie powinni dać mandat i odholowac pojazd. Za brak mózgu niech płaci podwójnie. Bo ludzie są tacy leniwi że już kawałek dalej żeby się przejść to ciężko. Niektórzy jakby mogli wjezdzali by do samego sklepu bądź urzędu.