Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy czytelników: W tym miejscu nie ma wyjazdu!

Sprawy czytelników: W tym miejscu nie ma wyjazdu!

8
Próżno szukać rozsądku u niektórych kierowców na ulicy Próżnej. Napisała do nas czytelniczka zaniepokojona tym, co wyprawia część kierowców przed apteką.

„Proszę redakcję o zainteresowanie się tematem. Na ulicy Próżnej, gdzie powstała ścieżka rowerowa przy aptece Karolewska zostały zdemontowane słupki (które blokowały wjazd samochodów na chodnik), przez to teraz kierowcy wjeżdżają na przedmiotowa ścieżkę. Jak tak dalej będzie to ścieżka rowerowa wraz z chodnikiem zostaną zniszczone”.

Masz sprawę? Napisz do nas!
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  8 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Ale kto ma się tym zająć ? Policja ma poważniejsze obowiązki a strażnicy miejscy wolą bawić się nowymi zabawkami czyli dronami podróżując tylko zaangażowanie bo na wezwania też nie przyjeżdżają.

  A jest jakiś zakaz przejeżdżania przez chodnik i drogę dla rowerów? Niech Zarząd Dróg ustawi słupki z powrotem i nie będzie problemu

  Czy jest zakaz wjechania w drzewo lub w ścianę? Nie ma ale czy należy tak robić? Nie, jeżeli szanuje się własne życie i rzeczy które się posiada i tu jest podobnie jak nie postawisz policjanta to cham jeden z drugim rozjeździe swoim B5 wszystko co się da wraz z dostawcami towaru. Zdemolują te słupki lepiej zrobić wilcze doły.🤣🤣

  Last edited 8 miesięcy temu by Aerospace

  Jest zakaz wjechania w drzewo, lub w dom, bezpośredni lub pośredni, zawart w różnych ustawach, zależny od okoliczności. A przez chodnik i drogę dla rowerów można przejeżdżać zawsze i nigdy nie będzie to czyn zabroniony. Przepisy wskazują nawet w jaki sposób należy to robić. Jak zwykle nie wiesz, a się mądrujesz.

  przez powstaną ścieżkę rowerową zostały zniszczone słupki zapobiegające wjazdom! wina rowerzystów a nie kierowców aut.

  Ty tak poważnie?

  I tak zniszczą kierowcy busów , którzy przyjeżdżają z dostawami wjeżdżając na ścieżkę oraz chodnik, pomimo znaku B-36 zakaz zatrzymywania się.

  Proszę zobaczyć jak rozryty jest chodnik na 20 stycznia 27 przy nowo otwartej Żabce . Wielkie ponad 3.5 tonowe samochody przywożące dostawy zniszczyły chodnik w 3 miesiące. Dlaczego straż miejska nie intrweniuje ? Remont bedzie kosztował setki tysięcy publicznych czyli naszych pieniędzy. Przecież to nie jest jednorazowy incydent bo dostawy są regularne i częste.