Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: tynk może spaść komuś na głowę!

Sprawy Czytelników: tynk może spaść komuś na głowę!

2
Na skutek prac budowlanych, które prowadzi prywatny inwestor w sąsiedztwie budynku przy ulicy Narutowicza 33 popękały jego ściany i strop. Niestety, kamienic w złym stanie technicznym jest w Pabianicach więcej. 

Zwraca na to uwagę jeden z naszych czytelników. Na redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy następującego maila:

„Piszecie Państwo na temat popękanych ścian jednego z budynków Urzędu Miejskiego, a ja chciałbym pokazać, jak wygląda budynek, który stoi przy ulicy Moniuszki 45. To ten sam, w którym w 2018 roku doszło do pożaru dachu. Od strony ulicy Matejki ściany wyglądają po prostu fatalnie. Mieszkając po drugiej stronie z tygodnia na tydzień obserwuję, jak postępują pęknięcia – jedne bardziej, inne mniej, ale w kilku miejscach. Dziwię się, że nie jest to naprawiane i zastanawiam się, kiedy to spadnie na chodnik. Ktoś powinien się tym zainteresować, dopóki nie jest za późno”.

Masz sprawę? Napisz do nas:
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  2 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Widać ewidentnie szczególnie na pierwszym zdjęciu, że siadła, (pękła, ugniła) belka nad oknem w następnym etapie ściana nad oknem się zawali ….

  Jaka władza takie miasto