Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: rozbita szyba w windzie na stacji kolejowej

Sprawy Czytelników: rozbita szyba w windzie na stacji kolejowej

13
Minęło zaledwie kilkanaście dni odkąd na stacji kolejowej w Pabianicach zostało otwarte przejście podziemne, a już dali tam o sobie znać wandale. W tej sprawie napisał do nas czytelnik:

„Szedłem wczoraj nowym przejściem podziemnym, gdy zauważyłem, że w jednej z trzech wind -tej środkowej – ktoś rozbił zewnętrzną szybę. Wprawdzie nie wypadła, ale jest cała popękana i trzeba będzie ją wymienić. Ręce po prostu mi opadły. Komu ona przeszkadzała? Czy naprawdę trzeba wszystko od razu zniszczyć i zdemolować, gdy tylko coś zostanie zrobione? Ile czasu upłynęło od oddania tych wind? Dwa tygodnie? Co więcej, od pani, która sprzątała przejście dowiedziałem się, że to niejedyny akt wandalizmu na dworcu, bo rozbita jest również szyba w jednej z gablot. Też nadaje się tylko do wymiany. Podobno w sobotę obydwie były jeszcze całe… To przerażające, ile jest w ludziach jest agresji, bezmyślności i głupoty!”.

Masz sprawę? Napisz do nas!
Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

To monitoringu niema ?

Na dole nie ma.
Ja osobiście chciałbym zobaczyć protokół pomiarów ochrony przeciwporażeniowej. Złącza uziemiające są dokręcone do konstrukcji metalowych bez oskrobania z farby. Kryminał!

A mówiłem, że tak będzie.

Skandalem jest, że w przejściu nie ma kamer!!

Nagranie i tak zniknie jak będzie niewygodne.
Znam przyadek z Bełchatówa spod hali SKRY, gdzie po 12h nie było zapisu z kamery urzędu miasta… także tęn
Jak chcecie to się rozpisze na ten temat, a jak nie to q!3®p0I¢¡E

Last edited 25 dni temu by Mihał

W mieście patologii ktoś spodziewał się, że będzie normalnie? Kilka tygodni i to przejście będzie przypominało przejścia z lat 90.

po prostu współcześni ” patrioci” w akcji

ktoś się autem pod wiaduktem nie zmieścił 😮

chińska pękła od wiatru normalka remont stulecia

Tyle głosów, że nic się nie buduje. A jak coś powstanie, to tut. patusy od razu muszą się tym „zaopiekować”… 😤

Czy w tym mieście może być coś normalnie. ech….🤔😔

To , że dziadostwo było i będzie to wiadomo , ale dlaczego tak jest? Prosta odpowiedź. Skoro służby miejskie odpowiedzialne za porządek i bezpieczeństwo mieszkańców olewają temat to nie ma co się dziwić. Straż Miejska zamiast bawić się na polach hermanowskich nową zabawką czyli dronem /Moj syn 8 lat opanował działanie drona w 2 dni/ powinna znacznie lepiej patrolowac miasto a takie nowe inwestycje w szczególności. Wcześniej na dworcu PKP był posterunek SM a czy nadal tam jest? A jeżeli tak to dlaczego doszło do wandalizmu?

Ale pęknięcia wyglądają raczej na takie, że konstrukcyjnie coś jest nie tak, niż na to, że ktoś celowo to zniszczył.

Staż Męska? Gdzie? W parku śpi na zmianę na zmianie?

Last edited 25 dni temu by Mihał