Strona główna Aktualności Z miasta Spółdzielnia mieszkaniowa wyłącza ogrzewanie w blokach

Spółdzielnia mieszkaniowa wyłącza ogrzewanie w blokach

9
W związku z coraz cieplejszą porą roku zarząd Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej zlecił wyłączenia ciepła w swoich zasobach. 

PSM informuje, że ciepła woda przestanie płynąć do kaloryferów od poniedziałku 9 maja. Takie zalecenie wysłano już do miejskiej ciepłowni. W ubiegłym roku wyłączono ogrzewanie w podobnym terminie (10 maja) natomiast 2 lata temu było to znacznie później, bo aż 25 maja.

W zasobach spółdzielni jest 308 budynków mieszkalnych.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

skoro mam kurek i płacę cały rok , to ja powinienem decydować kiedy sobie dokręcę kaloryfer!

A czy ktoś chciałby płacić dodatkowo za doprowadzenie ciepła do budynku mam na myśli piwnice korytarze inaczej mówiąc części wspólne bo w mieszkaniu można sobie zakręcić ale co do reszty to już tak średnio a poza tym zawsze są jakieś straty po drodze z ciepłowni do budynków i na końcu płacimy my wszyscy spółdzielcy niestety

prąd i wodę dostarczane mam cały czas (i też po drodze są straty), a jednak mogę używać bądź nie,kiedy mam potrzebę. Skoro to takie nierentowne (i nieekologiczne bo oni tam nadal chyba w piecu palą?) to może spółdzielnia powinna przejść na inne źródło ciepła. może pompy ciepła na każdy z bloków (tak jak zmuszani są mieszkańcy domów), czy te rurki z wodą na dachach, kolektory czy jakoś tak?

Doczytaj co jest napisane na książeczce, geniuszu

Zawsze możesz się wyprowadzić i odkręcać kurek, kiedy chcesz. Droga wolna.

Co tak późno? Próba wyłudzenia, czy same murzyni w Pabianicach?

Zakrecaja a placi sie za caly rok nawet jak nie grzeja

Kolejny mądry… Płacisz tylko za okres grzewczy a dla Twojej wygody rozkładają to na cały rok. Jak nie pasuje, zawsze możesz zapłacić wszystko razem jak dostaniesz książeczkę a później czekasz tylko na rozliczenie.

i zawsze doplaty. Nawet jak nie ma mnie i wszystko jest zakrecone.