Strona główna Dzieje się Największa farma dyń w Polsce – tylko w Dobroniance. Zaledwie 10 minut...

Największa farma dyń w Polsce – tylko w Dobroniance. Zaledwie 10 minut od Pabianic

0

Tuż pod Pabianicami jest miejsce, w którym z pewnością zakochasz się bez reszty. Doskonałe, by skorzystać z ostatnich promieni letniego słońca, zabrać rodzinę na spacer, nacieszyć oczy piękną aranżacją parku i zrobić niezapomnianą sesję zdjęciową sobie i swoim najbliższym.

– To największa farma dyń w naszym rejonie, jak nie w Polsce – mówią o Dobroniance jej właściciele. – By przemienić to miejsce w krainę kolorowej, słonecznej jesieni, przywieźliśmy do Dobronianki dwa tiry pomarańczowych dyń. Łącznie 50 ton. Efekt jaki osiągnęliśmy to urocze, kolorowe miejsce, które aż się prosi, by wykorzystać je do pięknych, rodzinnych sesji zdjęciowych. Kilkanaście stylizowanych przestrzeni, udekorowanych w kreatywny, a czasem zabawny sposób. Musicie to zobaczyć.

Miniony weekend był pierwszym „pomarańczowym” w tym sezonie. Dobronianka już w zeszłym roku zachwycała swoich gości kolorowymi, jesiennymi kwiatami, lampionami i dyniami. To przeurocze warzywo wiedzie prym w każdej zrealizowanej dekoracji. Gdzie się nie obejrzymy, pojawia się kolor pomarańczowy. By uzyskać tak doskonały efekt końcowy, jaki prezentuje agroturystyka w Dobroniu, Dobronianka korzysta z pomocy projektantów oraz dekoratorów, a także inspiracji własnych.

– Już poprzedniej jesieni widzieliśmy, że goście, którzy nas odwiedzają, są zauroczeni naszą jesienną aurą. Dlatego też w tym roku postanowiliśmy postarać się jeszcze bardziej. „Efekt wow” gwarantowany. Chcemy, by Dobronianka była miejscem przyjaznym dla każdego, niezależnie od wieku. By spacer po naszych urokliwych alejkach relaksował, ale i pozwalał nacieszyć oczy urokiem tego miejsca. Dlatego stale udoskonalamy nasz park i dbamy o to, by z każdym weekendem przybywało tu nowych atrakcji.

Cóż zatem znajdziemy w Dobroniance w tym sezonie jesiennym? Urokliwe scenerie na każdym kroku i za każdym rogiem. Pyszne i aromatyczne dania z grilla, beach bar, który działać będzie tak długo, jak tylko pozwoli na to pogoda, mini zoo, w którym nasze pociechy z wielką radochą nakarmić mogą zwierzaki, plac zabaw i dmuchańce dla najmłodszych, giga huśtawki na linach, plażę ze sceną, na której w weekendy odbywają się animacje dla dzieci, piękne altany, ławeczki, leżaki, by pobyt w Dobroniance przyniósł nam nie tylko radość, ale i relaks i odpoczynek.

– Dyniowy klimat królować u nas będzie do końca października, a może i listopada. To doskonały czas i miejsce, by przekonać się do pięknej polskiej jesieni – dodaje właściciel Dobronianki.

Wszelkie informacje o nowych atrakcjach oraz wydarzeniach odbywających się na terenie Dobronianki, znajdziecie na Fanpage’u oraz Instagramie parku.

Dobronianka
ul. Gliniana
95-082 Dobroń
czynne:
poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00
sobota – niedziela: 10.00-20.00
kontakt:
infolinia dla gości
telefon: 720 555 599
email:
dobronianka@gmail.com

 

REKLAMA