Strona główna Styl życia Social Media ITA – gdzie śledzić najnowsze informacje?

Social Media ITA – gdzie śledzić najnowsze informacje?

0

ITA to polska firma, która od ponad dwóch dekad dostarcza na rynek zaawansowane rozwiązania z sektora metrologii przemysłowej oraz narzędzia skrawające dla sektora obróbczego.

Przedsiębiorstwo tworzy grupa doświadczonych inżynierów i specjalistów, którzy z powodzeniem wdrażają najbardziej skomplikowane projekty związane z doskonaleniem procesu kontroli jakości.

W ofercie firmy ITA dostępne są urządzenia sprawdzonych, światowych producentów urządzeń metrologicznych i narzędzi skrawających. Oferta obejmuje ponad 350 urządzeń pomiarowych, 600 modeli narzędzi skrawających oraz szereg produktów dedykowanych dla automatyków.

Firma ITA mieści się w Skórzewie pod Poznaniem. W swojej siedzibie posiada cztery specjalizowane laboratoria pomiarowo-badawcze (https://www.ita-polska.com.pl/laboratorium-wzorcujace-ita), w których wykonywane są nie tylko pomiary usługowe, ale również badania dla Klientów. Wyposażenie laboratoriów to ponad 85 urządzeń pomiarowych, wśród których jest wiele unikalnych na skalę kraju.

To co uwiarygadnia firmę ITA jako solidnego partnera dla polskiego przemysłu to Certyfikat Akredytacji Laboratorium Wzorcującego od Polskiego Centrum Akredytacji zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025. Dzięki akredytacji klienci mają ułatwioną ścieżkę przechodzenia audytów, w szczególności tych, które wykonywane są przez podmioty zewnętrzne.

Jeśli zainteresowała Cię oferta firmy ITA i chciałbyś być na bieżąco z nowościami z dziedziny metrologii przemysłowej, koniecznie dołącz do grupy stałych obserwatorów.

Social Media ITA Polska – gdzie śledzić najnowsze informacje?

Jeśli zainteresowała Cię oferta firmy ITA i chciałbyś być na bieżąco z nowościami z dziedziny metrologii przemysłowej, dołącz do subskrybentów na YouTube. Na tym popularnym serwisie znajdziesz krótkie filmiki, przedstawiające rozwiązania czołowych producentów systemów pomiarowych i narzędzi skrawających, które firma ma w ofercie. ITA publikuje również materiały, dzięki którym można dowiedzieć się, w jaki sposób korzystać z zaawansowanych technik pomiarowych.

Informacje na temat oferty firmy ITA znajdziesz również na Facebooku. Zamieszczane są tam informacje o nowościach produktowych, filmy przedstawiające wykorzystanie zaawansowanych technik pomiarowych w poszczególnych aplikacjach produktowych.

Śledząc stronę, będziesz miał szansę skorzystać z webinarów prowadzonych przez inżynierów i ekspertów, specjalizujących się w metrologii przemysłowej oraz narzędziach skrawających dla przemysłu.

Firmę ITA możesz śledzić również na Linkedinie, czyli popularnym serwisie społecznościowym, który specjalizuje się w kontaktach biznesowych. Korzystając z tej strony, będziesz miał szansę nie tylko śledzić najnowsze informacje o ofercie i przedsięwzięciach firmy, ale również poznasz nasz zespół. Na Linkedinie zamieszczane są również wiadomości o aktualnych i minionych wydarzeniach, np. webinariach. Śledząc firmę na tym serwisie, będziesz także mógł dowiedzieć się o ofertach pracy w ITA.

Zatem, jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata nowoczesnych technologii pomiarowych, wykorzystywanych m.in. w przemyśle samochodowym, lotniczym, tworzyw sztucznych, medycznym koniecznie zaobserwuj firmę ITA na popularnych serwisach społecznościowych. Dołączając do obserwatorów, poszerzysz swoją wiedzę i poznasz sposoby korzystania z urządzeń, znajdujących się w ofercie przedsiębiorstwa. Dzięki serwisom społecznościowym dowiesz się także o interesujących wydarzeniach, podczas których inżynierowie i eksperci dzielą się swoją wiedzą i udzielają praktycznych rad. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy lub chciałbyś poznać nowoczesne rozwiązania stosowane w różnorodnych sektorach przemysłu, koniecznie dołącz do obserwatorów ITA Polska.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments