Strona główna Na sygnale Wypadki Śmiertelny wypadek na ul. Lutomierskiej

Śmiertelny wypadek na ul. Lutomierskiej

11

Pieszy został potrącony przez samochód osobowy ma wysokości zajezdni MZK.

Do wypadku doszło po godz. 19.30. 52-letni mężczyzna był reanimowany, ale ratownikom nie udało się go uratować.

Kierujący Kia Cee’d (24-latek) był trzeźwy. A miejsce zdarzenia był prokurator. Śledczy ustalą faktyczny przebieg tego wypadku.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Tam od dawna powinno być oświetlenie i chodnik…

A niedawno ktoś pisał pod którymś artykułem czy musi dojść do tragedi żeby zrobić tam chodnik.

Musi dojść do kilku tragedii, jedna na władzach nie robi wrażenia. Powiedzą że losowy przypadek, że bez kamizelki i nie ta strona drogi może itd. zawszę wymówka się znajdzie. 😠

Last edited 2 miesięcy temu by Aerospace

do których władz pijesz? musisz pisać do GDDKiA to oni zarządzają tym odcinkiem Lutomierskiej (droga krajowa nr 71 )

Twój komentarz jest preludium do wymówek, to nie moje to ich a tamci to tamtego itp. Jak zawsze polityczny ping-pong, a człowiek nie żyje i droga nadal pozostaje niebezpieczna z oczywistych względów, niezależnie czy to powiat, miasto czy GDDKIA. Jak się daje zgodę na budowę magazynów, firm to infrastruktura musi powstać a nie żeby czekać na trupy i petycje.

Last edited 2 miesięcy temu by Aerospace

Ty pewnie, dobrodusznie, wybudowałbyś chodnik u sąsiada przed domem, pomimo, że u ciebie przed posesją zostałoby klepisko i dziury. Altruizm level hard.

Last edited 2 miesięcy temu by PingPong

Na ten moment to droga wojewódzka, nad którą nadzór sprawuje marszałek z ramienia PiS. Nawet gdyby mógł to zrobić, to nie zrobi. Zwyczajne zagranie polityczne.

Chodnik, oświetlenie, – brak. Dziesiątki pieszych idących poboczem do pracy w pobliskich zakładach – jest. Logiki ze strony GDDKiA- brak.

To musiało się kiedyś zdarzyć biorąc pod uwagę stan tej drogi- wąskiej, z dużym natężeniem ruchu także ciężarowego, nieoświetlonej, bez chodników, a z ograniczeniem do 70km/h. W tym rejonie powstało sporo dużych zakładów pracy, do których pracownicy muszą jakoś dojść. A wiemy od dawna, że budują już kolejne, więc pieszych przybędzie. Tylko władze (lokalne czy wojewódzkie) jak zwykle sto lat za murzynami. Ale co się dziwić skoro przez dziesiątki lat nie potrafią wybudować bezkolizyjnego przejazdu kolejowo-drogowego. Zapamiętać przy następnych wyborach.

Droga nie jest wąska. Dla aut jest ok. Problemem jest brak chodnika

gdyby tam był np. Amazon…..aaa to co innego i chodniczek by był i droga dla rowerów i ładne oświetlenie uliczne….
a tak to, zaraz tam postawią radiowóz , złapią kilku „piratów” drogowych i już….a najlepiej jakby tam ograniczenie prędkości zrobili, np do 20 km/h Nooo To wtedy już wszyscy byli by ” bezpieczni” !