Strona główna Aktualności Z miasta SLD z KOD-em reanimują obchody Święta Pracy

SLD z KOD-em reanimują obchody Święta Pracy

11

Obchody tego święta, kojarzącego się jednak z dawnym ustrojem, najwyraźniej nie interesują mieszkańców. To pokazuje frekwencja. Lewicowi działacze próbują co roku uatrakcyjnić to wydarzenie, ale muru nie przebiją.

Gdyby nie rajd rowerowy, na którego organizację działacze zdecydowali się już kilka lat temu, dziś na wiecu pierwszomajowym zjawiłaby się garstka pabianiczan. Dzięki cyklistom podczas przemówień i odśpiewywania Międzynarodówki na placu było około 200 osób.

Przed pomnikiem (według prawa nielegalnym) stanęło kilku działaczy, a ich średnią wieku, zaniżała jedynie 31-letnia radna Aleksandra Stasiak. Trudno jej się zapewne odciąć się od komunistycznej łatki, gdy obok stoi 75-letni, dawny działacz PZPR Zbigniew Mencwal.

Przemówienia były okazją do promocji przed nadchodzącymi wyborami do europarlamentu. Głos zabrał też jeden z liderów KOD – Janusz Nagiecki (ZOBACZ MATERIAŁ WIDEO).

 

REKLAMA
Poprzedni artykuł„Kruk” w akcji. Tym razem wybrał szkołę w centrum miasta
Następny artykułZarząd Dróg Miejskich ma nowego specjalistę. To działacz partyjny
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

żelazo-beton na starówie ,oby szybko odeszli do lamusa

Kiedy to coś co tam stoi zlikwidują?? Kiedy o nas coś napiszą jak się zbierzemy w pięć osób z flagami i będziemy pikietować?

A kim jesteście? Może już o Was piszą.

I z jakimi flagami ?

Robercie K. wiem że musisz tam być bo wypada, ale naprawdę fajny facet jesteś i nie potrzebna Ci ta partia.

Aż mi łzy POszły… ze śmiechu… O k…, gdzie oni się chowają? Zwłaszcza ta pani w czarnym! Odklejona na full : ))))

Tylko Konfederacja może nas wyzwolić z tego post komunistycznego bagna. Dzisiaj na Marszu Suwerenności w Warszawie kilka tysięcy ludzi. Polska się budzi z poltycznej propagandy okrągłostołowej oby Pabianice również. Szczęść Boże!

Kilka, to za mało, potrzeba setki normalnego narodu tego kraju a nie prawicowych nacjonalistów. A poza tym akurat dlaczego 1 Maja ? To nie wasze święto, macie swoje i nawet będzie państwowe i religijne bo kabotyni z Episkopatu też dali się wkręcić w tą propagandę. Ale skoro papież popierał Duce i Hitlera, to trudno się dziwić…
Aaa… właśnie… ” podziwiam ” waszego Korwina, który uznał napaść na Ukrainę !

Rozumiem, że chcesz wmówić ludziom, że 1 maja zarezerwowany jest tylko dla komunistów. Kilka tysięcy to mało? Na youtubie na chwilę obecną marsz ma grubo ponad 100 tysięcy wyświetleń, wliczając wszystkie kanały a nie mineła jeszcze doba od wydarzenia. A ja pozdrawiam Jarosława kaczyńskiego który w 2013 w Kijowie krzyczał do mikrofonu banderowskie pozdrowienie „Sława Ukrainie”.

Nic nie rozumiesz i nie myślisz nawet kaczą dupą, bo ONR i Konfederacja jest ponad wszystkich. Nic nie wmawiam, zawsze tak było a poza tym doucz się trochę, bo 1 Maja, to nie święto komunistów, tylko ludzi pracy i wywodzi się z USA, dupku. YT, też coś ! Są lepsze od waszego i idą w miliony wiec nie fikaj po próżnicy. Jarkacz, to tylko słowa. A Korwin uznał napaść Rosji na Ukrainę. A poza tym, to debilny …, bo dopóki zasiadał w PE i szarpał stamtąd kasę, to było dobrze, zrezygnował, bo tak mu zaproponowali, więc teraz drze mordę na… Czytaj więcej »

Nagiecki! Byś się chłopie wziął do jakiej uczciwej roboty, a nie znów świrujesz…