Strona główna Aktualności Polityka SLD ma kandydatkę

SLD ma kandydatkę

8

Sojusz Lewicy Demokratycznej to jeden z pięciu komitetów jakie staną do walki o mandat do rady miejskiej w wyborach uzupełniających.

SLD poparł 53-letnią Halinę Rokuszewską, która w listopadowych wyborach startował w okręgu nr 3. Zdobyła 150 (21.31%) głosów zajmując trzecie miejsce. Mandat z tego okręgu zdobyła wtedy reprezentantka Platformy Obywatelskiej Grażyna Wójcik zdobywając 224 głosy.

Działaczka SLD jest pracownikiem Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Uzyskała 100-procentową rekomendację partii.

Więcej o wyborach uzupełniających można przeczytać TUTAJ.

REKLAMA
Poprzedni artykułPeugeot spłonął na Łaskiej (ZDJĘCIA)
Następny artykułZabił ją papieros
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wreszcie odpowiedni kandydat! Życzę szczęścia w wyborach:)

W końcu jakaś merytoryczna osoba która zna realia tego miasta, ostatnio to sami harcerze albo nauczyciele.

Pracowałem kiedyś w ZGM na starym mieście w brygadzie remontowej która podlega tej Pani. To była jedyna osoba która wiedziała co się tam dzieje, znała praktycznie wszystkie budynki, a nawet kto tam mieszka. Mieszkańcy jak mieli sprawę to nie szli do kierownika tej placówki tylko bezpośrednio do niej bo wiedzieli że tam sprawa będzie załatwiona, a nie odłożona na później .

Pani Halina Rokuszewska prowadziła nadzór jako kierownik budowy nad budową budynku mieszkalno usługowego, ze względu na finanse budowa rozwlekła się w czasie a kierownik budowy zmarł. Jak chciałam wznowić budowę okazało się że zostały popełnione błędy i różnego rodzaju niezgodności przy wykonywaniu. Nikt nie chciał się podjąć dalszej budowy, ktoś mi polecił Panią Halinę.
Mogę powiedzieć że budowa została dokończona bez niepotrzebnych kosztów, byłam bardzo zadowolona i nawet poleciłam ją swoim znajomym i też mieli pozytywne zdanie o tej osobie. Pozdrawiam Krystyna

nadaje się kopci jak smok papierochy

Manckiewicz

jakie miasto taki ogórek 🙁

a tobie ogórek