Strona główna Na sygnale Skutki dopalaczy?

Skutki dopalaczy?

2

Do sieci trafił filmik, który ukazuje zachowanie mężczyzny po dopalaczach. Tak twierdzi autor nagrania. 

Filmik został opublikowany na You Tube 9 maja. Do tej chwili miał niewiele ponad 100 wyświetleń. Autor twierdzi, że dziwnie zachowujący się mężczyzna jest pod wpływem dopalaczy. – Gościu się najarał dopalaczy ze sklepu w Pabianicach, a potem spał w krzakach przytulony do komputera, zjadł kawałek swojego buta i wypił do tego butelkę oleju do silnika – pisze autor. 

To nie pierwszy przypadek skrajnych zachowań spowodowanych zażywaniem tych niebezpiecznych środków. W marcu łodzianin wtargnął na teren stolarni przy ulicy Orlej i zdemolował ubikację. Twierdził, że gonią go króliki-mutanty (ZDJĘCIA).

REKLAMA
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Na nic się te filmy maja, gdyż rządzący przyzwalaja, by handelek kwitł okrutnie, zwykłych ludzi maja w doopie, łatwiej rządzi się glupkami, co maja problem z dopalaczami. Szogunowi to na rękę lepiej niech cpuna rodzina przechodzi mękę . Jego problem nie dotyczy, jego problem nie obchodzi choć był ostatnio tak blisko bo aż w Łodzi. Trzeba było tam poruszyć temat może z kartki by przeczytał schemat. A wystarczy zmienić prawo by krzyknęli wszyscy brawo. Gdyby III IV V tura była Polska by się w miesiąc zmieniła. W taka która każdy marzy, każdy chodził by z uśmiechem na twarzy. Ale póki… Czytaj więcej »