Strona główna Na sygnale Wypadki Skoda staranowała ogrodzenie i uderzyła w budynek

Skoda staranowała ogrodzenie i uderzyła w budynek

11
OSP Szydłów
Rozbity samochód, staranowane ogrodzenie posesji i uszkodzona elewacja domu to efekt wypadku, jaki wydarzył się dzisiaj wczesnym ranem w Szydłowie. Straty oszacowano na 7,5 tys. zł. 

Zgłoszenie wpłynęło do komendy powiatowej straży pożarnej o godz. 5.40. Na miejsce zostali skierowani druhowie z Szydłowa (jeden zastęp, sześć osób). Okazało się, że winę za zdarzenie ponosi kobieta, która jechała Skodą Octavią, na łódzkich numerach rejestracyjnych. Jej auto wypadło nagle z drogi, wjechało w siatkę ogrodzeniową jednej z posesji, niszcząc ją, po czym z impetem uderzyło w budynek.

– Kierująca wyszła z samochodu o własnych siłach. Doznała rany przedramienia, którą opatrzyliśmy. Założyliśmy również kobiecie kołnierz ortopedyczny i udzieliliśmy wsparcia do czasu przyjazdu pogotowia. Nie było konieczności zabierania jej do szpitala – wyjaśnia Szymon Giza, rzecznik prasowy komendy powiatowej PSP.

Na 700 zł została wyceniona siatka, na 800 zł – cztery tuje, a na 1000 zł – elewacja domu (uszkodzona na powierzchni trzech metrów kwadratowych). Największe straty są w pojeździe – wynoszą 5 tys. zł.

REKLAMA
Poprzedni artykułAuto wypadło z drogi. Kierowca w szpitalu
Następny artykułStraż miejska szuka rąk do pracy. Wolne są trzy etaty
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

G……. mnie to obchodzi. Napisz lepiej o rozpoczęciu roku szkolnego w Zespole Szkół nr 3.

BRAWO GRAŻYNKA!!!
Prosty odcinek drogi, a tutaj jej auto wypadło nagle z drogi…dobrze, że auto nie rzuciło się na jakiegoś człowieka. Szalone te skody jak widać…
Pewnie sprawdzała ile da radę jechać bez trzymanki, no ale to nie rower…

BABY NA TORY

Tak się kończy właśnie jazda z prędkością 50 km/h w terenie zabudowanym. Kto w ogóle miał pomysł, aby tam posadzić Tuje, się pytam grzecznie ?

Tuje na tory!

Auto nagle wypadło z drogi? Kierująca pojazdem siedziała obok, czy była na zewnątrz, że jej auto wypadło? Powinno być raczej „kierowca/kierująca skodą straciła panowanie nad pojazdem…” bo samo auto raczej nigdzie nie zjechało.

Gdyby tam były poduszki berlińskie, obyłoby się bez zadrapań elewacji budynku :-\

Od kiedy to tuje kosztuja 200zl za szt?

4 metrowe 😉

Wyklepie się skodzine. I będzie płakać jak będzie sprzedawać.

Wątpię, to już skoda całkowita 😉