Strona główna Aktualności Polityka Senator Łuczak zajmie się emigrantami

Senator Łuczak zajmie się emigrantami

12

Maciej Łuczak, senator z Pabianic został wiceprzewodniczącym Komisja Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą.

Dziś trwa drugi dzień obrad, drugiego posiedzenia Senatu. W przerwie, senator Łuczak poinformował, że został wybrany wiceprzewodniczącym wspomnianej wyżej komisji senackiej.

Przedmiotem działania komisji są: opieka nad Polonią i Polakami za granicą, migracja obywateli polskich, w szczególności do państw członkowskich Unii Europejskiej, więzi z krajem Polaków i osób polskiego pochodzenia zamieszkałych za granicą i ich sytuacja prawna, inicjowanie i koordynacja współpracy środowisk polonijnych, ochrona dziedzictwa polskiej kultury i historii za granicą.

Za pełnienie dodatkowej funkcji, pabianiczanin otrzyma 1483,75 złotych.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Polacy emigrujący z Polski mają więzi w głębokim poszanowaniu! A tu tworzy się komórkę nad nimi opiekującą 😉 Nie mieli opieki to wyemigrowali i im opieka nie potrzebna. Praca zbyteczna, sztucznie tworząca miejsca pracy dla tych co nie wyemigrowali ;p

Proszę o odrobinę optymizmu i danie szansy nowemu parlamentowi.

Zacofanie , że aż miło!!

pewnie praca w budżetówce, albo rodzina w urzędzie?

O już są!!! Wieczni malkontenci.Zamiast się cieszyć że „ziomal” został vice-przewodniczącym ważnej,Senackiej komisji i być dumnym,to wolą deprecjonować potrzebę współpracy z Polonią.

Wiadomo po co poszedł po kasę.Tutaj miał za mało to teraz łapie się wszystkiego
Wmieście nic nie zrobił to może tam się pokaże za kasę

WYPISUJESZ TAKIE BZDURY CZŁOWIEKU, ŻE AŻ MI CIEBIE ŻAL.

No widać , że kompletnie nie interesowałeś i nie interesujesz się co jest robione w Pabianicach. Zrób chociaż dla tego miasta 10% tego co zrobił Pan Łuczak a wtedy będziesz mógł oceniać kogokolwiek.

Z twojego hejtowego pierdu wynika, że jedynym sukcesem w twoim życiu było to, że ktoś cię zrobił.

I jak pokazujesz jesteś łażąca ignorancją, lusterko wsteczne masz w samochodzie, żeby poprawić makijaż czy dłubać w nosie ?Łuczak to szalenie pracowity człowiek, któremu doskonale się wiedzie bez polityki i posadek. Nie rozumiesz tego ponieważ jesteś mały i zakompleksiony.

oj jak sie sraja POwskie lepki, fajny jest artykul w tej nowej gazecie co robili i jak naciskali dychte szmaciarki z PO a ten bidok im zaufal 🙂

Popieram, również nie jestem malkontentem, MŁ nie jest moim ziomem, ja również pracuję sam i dbam o siebie i rodzinę. Jednak nie rozumiem czemu nie idziesz na łatwiznę i do koryta?!? Mnie jest dobrze, z tym co mam, tobie czegoś brakuje (hejtujesz), opowiedz mi o tym… 🙂