Strona główna Aktualności Biznes SelfMaker – lokalna firma i światowe technologie

SelfMaker – lokalna firma i światowe technologie

0

Biura w Warszawie, Łodzi i Maladze, ponad 5 tysięcy urządzeń takich jak automaty do paczek, samoobsługowe kasy oraz punkty gastronomiczne, ekrany cyfrowe czy mobilne aplikacje. Tak współczesny świat technologii udoskonala firma SelfMaker, której serce bije w Chechle Drugim.

Leroy Merlin, Salony Agata, Dealz, Rossmann – tych marek nikomu nie trzeba przedstawiać. Słysząc ich nazwy lub widząc logo, od razu wiemy, z jaką branżą wiąże się ich asortyment. Lecz to właśnie dzięki firmie SelfMaker klienci każdej z nich mogą korzystać z nowoczesnych, digitalowych rozwiązań, ułatwiających codzienne zakupy.

 – Pierwszy prototyp naszego kiosku samoobsługowego o wdzięcznym imieniu Guliwer, powstał w 2014 roku – mówi Agnieszka Gonczar, brand manager w firmie SelfMaker. – Od tamtej pory dynamiczny rozwój naszej marki, poskramianie i automatyzacja technologii to nasza codzienność – dodaje z uśmiechem.

Co to oznacza w praktyce? SelfMaker projektuje i tworzy m.in. urządzenia samoobsługowe dla branż handlowych i gastronomicznych. Marka może pochwalić się współpracą z największymi polskimi sieciami, a na swoim projektowym koncie ma ponad 60 prototypów maszyn oraz 25 aplikacji. Nie bez powodu firma z Chechła Drugiego otrzymała prestiżową nagrodę Innowacje Handlu 2019, a także reprezentowała województwo łódzkie na międzynarodowej wystawie Expo2020 w Dubaju.

 – To na co stawiamy to innowacyjność, ale i proste w użytkowaniu rozwiązania – dodaje Marcin Szajder, dyrektor działu IT w SelfMaker. – Współczesne technologie wcale nie muszą być skomplikowane, a wręcz nie powinny takimi być. Systemy, które tworzymy to sposób na ułatwienie naszej codzienności. Jak na przykład Coolockers, dzięki któremu nasze zakupy spożywcze mogą czekać na nas spakowane w automacie chłodzącym, z którego możemy je odebrać w dowolnej dla nas chwili.

Technologia połączona z rzemiosłem konstruktorskim to nie wszystko, co cechuje firmę z Chechła. SelfMaker od lat aktywnie wspiera różne instytucje i wydarzenie dobroczynne, angażuje się w pomoc dla lokalnych sportowców, a także organizuje zbiórki pieniędzy na zakup sadzonek drzew, dzięki którym powstają kolejne partie lasów. Jak mówią, energia którą oddają w świat wraca do nich dwa razy mocniej. Dowodem na to jest także międzynarodowa społeczność osób Głuchych skupiona wokół marki SelfMaker, która dostrzegła w technologii samoobsługowej łatwość komunikacji i obsługi.

 SelfMaker to przede wszystkim ludzie, fantastyczny zespół, który tworzy tę technologię – mówi brand manager. – Dlatego cenimy naszych specjalistów, ich wiedzę i kompetencje. Wspieramy ich rozwój i dbamy o to, by atmosfera w naszej firmie była przyjazna, motywująca i inspirująca do tworzenia tego współczesnego świata. Obecnie prowadzimy aktywną rekrutację, lokalnie poszukując osób do pracy. Zachęcam do obserwowania strony internetowej SelfMaker, zakładka praca, bo to właśnie tam znajdują się informacje o naszej o bieżącej rekrutacji. Zapraszamy!

Nowinki z branży digital oraz najnowsze wieści prosto z siedziby SelfMaker dostępne są także na fanpage’u marki.

SelfMaker Technology
ul. Mokra 31
95-082 Chechło Drugie
formularz kontaktowy dostępny TUTAJ

REKLAMA