Strona główna Aktualności Z miasta Ścieżka rowerowa wzdłuż parku Wolności

Ścieżka rowerowa wzdłuż parku Wolności

9
fot. komunikacjapabianice.pl
Rozpoczęły się prace przy budowie ścieżki rowerowej wzdłuż Strzelnicy. Cykliści będą mieli do dyspozycji 1100 metrów nowej drogi. 

Prace trwają na odcinku od ul. Wiejskiej do 15 płk Piechoty Wilków. Oprócz trasy dla rowerów zbudowany zostanie też chodnik dla pieszych.

Inwestycja jest realizowana przez Miasto Pabianice w ramach projektu “Modernizacja i rozwój komunikacji miejskiej w Pabianicach” współfinansowanego z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz ze środków budżetu państwa

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Świetnie, ale czy zdążą do lata gdy rowerzystów będzie najwięcej? Oto jest pytanie.

Zdążą. Do następnego lata.

Mandat dla operatora koparki za wjazd na ciąg pieszy/chodnik. Wszystko zniszczył! 🙂

inwestycja zupełnie niepotrzebna. Tam był od lay asfaltowy chodnik i po co było to niszczyć? Ruch w tym miejscu mały więc i pieszy i rowerzysta się spokojnie mijali. Osobiście to wolałem równolegle rowerkiem po korzeniach strzelnica jechać po ścieżkach tam ubitych, klimat i powietrze! A tak to następnego lata będa syf robić i hałasować. i najlepsze jest to że robią chodnik a już na ulicy korki są bo sie rozstawiają sprzętem jak popadnie! i parking przy barze zastawiony koparkami i budkami i już popsuli tam ludziom interes!

Twój komentarz zupełnie niepotrzebny. Na szczęście osobiście będziesz mógł dalej po korzeniach jeździć.

Głupoty pleciesz, asfalt miał dziury, pofałdowania, zniszczony przez korzenie drzew, upływający czas. Rowerzyści wieczorową porą wybierali drogę, co stwarzało niebezpieczeństwo dla nich samych ( w tym miejscu droga jest wąska nie ma pobocza),….i popraw troche stylistyke, bo boli jak się to czyta.

Mówisz że rowerzyści wybierali drogę po której poruszają się samochody kiedy 5 metrów równolegle mieli ładną nową oświetloną asfaltówkę „na strzelnicy” (pomiędzy nimi jest ta dzika udeptana z korzeniami (żeby nie było)? Głupoty pleciesz.

Uwaga na niewybuchy

Znowu rozgrzebią i znikną. Niech najpierw pokończą wcześniejsze inwestycje. Wczoraj na Hermanowskiej znowu syf niemiłosierny zrobili, zostawili i tyle ich było widać. Dzisiaj o 7.30 nikogo.