Strona główna Aktualności Z miasta Są zmiany w organizacji ruchu. Piłsudskiego jeszcze przejezdna

Są zmiany w organizacji ruchu. Piłsudskiego jeszcze przejezdna

0
Rozpoczął się, przynajmniej oficjalnie, remont fragmentu ul. Piłsudskiego – od Zamkowej do św. Rocha. Robotników jednak nie widać, a ruch pojazdów odbywa się nadal.

Na razie widoczną oznaką mających rozpocząć się na dobre prac jest zerwana nawierzchnia na parkingu naprzeciwko starostwa powiatowego.

– Dzisiaj mocno padało. Od jutra wykonawca będzie już działał – zapewnia Jolanta Nowicka, naczelnik wydziału dróg i mostów w tym urzędzie.

Zaplanowane roboty wymusiły zmianę organizacji ruchu. Na ul. Zamkowej ustawiono znaki zakazu skrętu w remontowaną ulicę, chociaż z ich przestrzeganiem jest tak sobie…

Z kolei ul. św. Rocha, między św. Jana i Okulickiego, jest jednokierunkowa, w stronę ul. Piłsudskiego. Natomiast jadąc od strony tej ostatniej kierowcy muszą skręcać w lewo, w Okulickiego. Jest to związane z funkcjonowaniem komunikacji miejskiej. Na czas trwania robót autobusy linii 7 i 265 będą kursowały objazdem – św. Jana i św. Rocha do Piłsudskiego. Zmiana jest podyktowana tym, aby mogły swobodnie przejeżdżać ul. św. Rocha.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments