Strona główna Na sygnale Kryminalne Są zarzuty za piątkową awanturę

Są zarzuty za piątkową awanturę

2

5 mężczyzn zatrzymanych w piątek na ulicy Zamkowej usłyszało zarzuty m.in. za posiadanie narkotyków. Trzech z nich to mieszkańcy Pabianic.

W piątek 12 września około godz. 20.00 na ul. Zamkowej przy Narutowicza pabianiccy policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Volvo. Chwilę wcześniej kierujący pojazdem na ul. Wyszyńskiego zignorował znak zakazu wjazdu. Okazało się, że w samochodzie jechało 4 mężczyzn.

– Podczas kontroli wszyscy zachowywali się wulgarnie i agresywnie. Doszło do przepychanki z policjantami. W tej sytuacji na miejsce przyjechały kolejne 3 radiowozy. Podczas kontynuacji kontroli w samochodzie policjanci znaleźli środki odurzające – informuje asp. sztab. Radosław Gwis z zespołu prasowego KWP w Łodzi.

Jak twierdzą świadkowie zdarzenia jeden z zatrzymanych wyrzucił z auta torbę. Podczas interwencji policji tłumaczył głośno funkcjonariuszowi, że to nie jego torba. W pewnej chwili pojawił się piąty mężczyzna, jak się okazało był to właściciel pojazdu, który próbował zabrać zabezpieczone dowody rzeczowe.

W tej sytuacji policjanci zatrzymali wszystkich podróżujących autem oraz właściciela: trzech mieszkańców Pabianic w wieku 18, 18 i 25 lat oraz dwóch łodzian w wieku 18 lat. Trzech z zatrzymanych usłyszało zarzuty znieważenia funkcjonariuszy publicznych. Jeden posiadania narkotyków. Jeden znieważenia funkcjonariuszy, naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz posiadania narkotyków.

Zdjęcia z akcji na Zamkowej.

REKLAMA
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Starostwo Powiatowe w Pabianicach oraz Młodzieżowy Dom Kultury organizują w sobotę, 20 września 2014r. o godzinie 10.30 XV edycję Wrześniowego Biegu Przełajowego w Parku Wolności w Pabianicach.

A Matka wie że ćpiesz ?