Strona główna Aktualności Rząd luzuje obostrzenia. Jednak nie dla nas

Rząd luzuje obostrzenia. Jednak nie dla nas

19
Minister Zdrowia poinformował, że luzowanie obostrzeń będzie regionalizowane. Niestety, województwo łódzkie ma wysoki wskaźnik zakażeń i u nas restrykcje pozostają bez zmian.

– Chcieliśmy wydzielić te województwa, gdzie sytuacja jest najtrudniejsza. To woj. śląskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie i łódzkie – mówił Adam Niedzielski.

W pozostałych 11 województwach przywrócona zostanie edukacja hybrydowa w klasach 1-3. Otwarte zostaną też salony fryzjerskie i urody

W przyszłym tygodniu (w środę 28 kwietnia) ma być przedstawiony szczegółowy plan postępowania dla całego maja, który będzie wprowadzał luzowania m.in. dla gastronomii czy hotelarstwa. Będą podane też wytyczne dotyczące imprez okolicznościowych.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

,,Według statystyk 50 proc. zachorowań na Covid-19 jest identyfikowanych w zakładach pracy” – powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski.
Zatem bezwzględnie należy zamknąć parlament bez prawa do wynagrodzenia. Zobaczymy wtedy jak będzie walka z pandemią wyglądać.

Po pierwsze to powinieneś się przedstawiać jako ,,logiczny,, lub jak określa to pewne ugrupowanie niby lub pseudologiczny. Po drugie wg twojego PSEUDOLOGICZNEGO rozumowania powinno się zamknąć wiele domów i mieszkań bo tam odbywa się teraz praca jak w wielu zakładach. Ale najlepiej będzie jak ty się zamkniesz , lub ciebie zamkną. A gdzie to już twój wybór.

Nie mów mi co ja myślę, bo nie masz o tym pojęcia. Nie denerwuj się również tak bardzo, tylko słuchaj co mówi Twój minister zdrowia ekonomista. Mniejsze nerwy, to mniej siwych włosów.

Ja Ci nie mówię co masz robić bo ta czynność jest u Ciebie nieosiągalna.Poza tym ministrowie są przedstawicielami POLSKIEGO rządu a nie czyjąś własnością.

Konfederacja złożyła projekt zawieszenia wypłacania pensji członkom rządu do czasu zakończenia lockdownu, ale PIS, KO, Polska2050 Hołowni i Lewica jednogłośnie zagłosowały przeciw 🙂

Dd tych populistów z Konfederacji to chyba nawet PiS jest lepszym wyborem.

Last edited 18 dni temu by Bezpartyjny

Jaki ty pusty jesteś, wiesz chociaż jakie są ich cele ?do czego chcą dążyć?z twojego wpisu, uważam że pojęcia nie masz

Widzę właśnie ich cele. Stłamsić każdego, kto uważa inaczej niż oni. W twoim przypadku zwyzywać od „pustych”. Zaprezentowałeś ich ewentualnych wyborców w pełnej krasie 😁😁😁. Najlepiej mi przylej, bo od razu mówię, że nie mam nic do gejów. Tylko najpierw załóż koszulkę ze znaczkiem Polski Walczącej.

Last edited 18 dni temu by Bezpartyjny

Stwierdzenie, że pis jest lepszy od konfederacji ,to jak to nazwać? Pisobeton?średnio rozgarniety człowiek po jednej kadencji zajarzyl czym się pisowskie rządy skończą, a do ciebie jeszcze nie dotarło, czyli mało tego, że pusty, to jeszcze „tempy” .Teraz na pisowskie podatki robisz chyba juz do lipca ,mało ci jeszcze pisomatolku?

Prezentacji elektoratu Konfederacji ciąg dalszy 😁😁😁 Pięknie się pokazałeś 😁. Nigdy na PiS nie głosowałem i nie zamierzam. Żadna prawica, z ich katolicko-konserwatywnymi poglądami poglądami do mnie nie przemówi. Ale Konfederację z ich poglądami to można zaliczyć do ekstremistów. A to zalatuje terrorem jeszcze większym niż Pisowski. Nic mnie nie przekona, że wybór bardziej prawicowej partii, o jeszcze bardziej radykalnych poglądach niż PiS będzie lepszym rozwiązaniem. Śmiało mogę stwierdzić po ich wypowiedziach, że przedstawiciele Konfederacji jak pan Braun, Korwin czy pani Godek to psychopaci. Nie przeszkadzają mi geje i inne takie, do kościoła nie chodzę, do lóżka nikomu nie zamierzam… Czytaj więcej »

C.D. Płacę uczciwie wszystkie podatki, żyję uczciwie i nikogo nie oszukuję, wywieszam flagę państwową we wszystkie święta narodowe, a dzieci w Święto Wojska Polskiego przebierają się za żołnierzy i robią defiladę. Oglądamy razem dokumenty i filmy historyczne o Polsce. Nikomu nie robię krzywdy, pomagam oddaję krew i jestem potencjalnym dawcą szpiku. Nawet w wojsku byłem na ochotnika. A ty byłeś w wojsku polaku ? Trzymałeś chociaż w ręku karabin ? Konfederacja to się potrafi przebrać w koszulki ze znaczkiem Polski Walczącej, szarpać lesbijki i krzyczeć „buk, honor i ojczyzna”. Zamiast karabinu, to w ręku co najwyżej petarda, żeby rzucić w… Czytaj więcej »

no pięknie się pan popisał swoją mądrością. Ciekaw jestem co jeszcze pan wymyśli na usprawiedliwienie swojego chamstwa 🙂

Chamstwa ? Zaintrygowałeś mnie 😏Zostałem zwyzywany od pustego, tEMpego (cokolwiek to znaczy) i pisomatołka, a teraz dowiedziałem się, że jestem chamski. A no i nie jestem inteligentny, bo płacę podatki. Łał

Last edited 17 dni temu by Patriota ale nie taki jak oni

Gdybyś był tak” inteligentny” za jakiego się uważasz, to o Podatkach i Składkach nawet byś nie wspomnial,.kazda jedną partia, która się u nas do władzy dorwie kończy marnie, oni jedyni nie byli u władzy i nic mi nie obiecują, ale teoretycznie nic mi nie chcą zabierać, Korwin, może jest specyficzny, lecz przynajmniej od 30 lat poglądów nie zmienia, w przeciwienstwie do całej bandy polityków, a jeśli nawet kiedyś dojdzie do władzy, to też nie sam tylko musiałby się jakoś dopasować, to nie dyktatura,nie chce mi się dalej rozwodzić,jak będziesz dalej te podatki płacić, to swoje wnuki uprzedz że długi jeszcze… Czytaj więcej »

Hehehehehehehhehe o pięknie. Od dzisiaj nie będę płacił podatków. Jaki ze mnie głupi idealista 😁. Nie wiedziałem, że wnuki z tego powodu zostaną z długami.
Oni nic nie obiecują to spoko, no to jest argument za głosowaniem na nich. Ale chyba jednak nie skorzystam 😁

Last edited 17 dni temu by Patriota ale nie taki jak oni

Jednak jesteś „TEMPY” skoro nie wiesz do czego sluzy cudzyslow, panie inteligencie z Bożej łaski, po drugie,można nie płacić podatków?chyba tylko bezdomni mają taki luksus w tym bantustanie. Cieszę się, że twoje wnuki nie będą dlugow tego nierzadu spłacać, jednak obawiam się, że moje nie będą mieć takiego komfortu. Na tym kończę,dyskusja z podatkowym fanatykiem jest ponad moje siły….

Rzeczywiście. Nie wiedziałem, że tempy w cudzysłowie to antonim dla tępy i nie powinienem się obrażać. 😁
Najważniejsze, że „Bożej” napisałeś dużą literą. Religia to jeden z ważniejszych postulatów Konfederacji.
Szkoda, że już kończysz, bo dzięki tej rozmowie dowiedziałem się „jakie są ich cele, do czego chcą dążyć” Acha, no i, że Korwin, twierdząc, pomimo ,że mamy trzecią dekadę dwudziestego pierwszego wieku, że miejsce kobiety jest w kuchni przy garach i nie powinna mieć praw wyborczych, jest tylko trochę specyficzny, bo najważniejsze, że od 30 lat nie zmienia poglądów. Szacuneczek 😁

Last edited 16 dni temu by Patriota

Mam w…… wasze obostrzenia 🙂

Mamy w ……. ciebie 😏