Strona główna Aktualności Z miasta Ruszyła rekrutacja do pabianickich przedszkoli

Ruszyła rekrutacja do pabianickich przedszkoli

3
1 marca rozpoczęła się rekrutacja do przedszkoli miejskich. Rodzice mogą składać wnioski elektronicznie do 21 marca.

Podobnie jak w minionym roku nabór będzie prowadzony z wykorzystaniem systemu informatycznego, który udostępniony został rodzicom poprzez stronę https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/pabianice. 

We wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola można wskazać trzy przedszkola w kolejności wyboru. Dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie internetowej wybranej placówki oraz na stronie Urzędu Miejskiego w Pabianicach. Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkoli pojawią się 3 kwietnia. Po tym terminie rodzic lub opiekun prawny będzie musiał potwierdzić woli przyjęcia za pomocą systemu elektronicznego (brak potwierdzenia woli jest jednoznaczny z rezygnacją). Komisja rekrutacyjna 17 kwietnia poda do publicznej wiadomości listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Rodzice dzieci, które obecnie chodzą do przedszkoli od 20 do 23 lutego mogli składać deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego. Na tej podstawie zostanie określona liczba wolnych miejsc w przedszkolach w nowym roku szkolnych. W obecnym roku szkolnym do 12 przedszkoli miejskich uczęszcza ok. 1780 dzieci.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A jak nie mam komputera ani smartfona?

To udajesz się do biblioteki.

To nie piszesz bzdur na forum.