Strona główna Sport Piłka nożna Rozwandowicz ma patent na gole

Rozwandowicz ma patent na gole

0
Jakub Rozwandowicz

Pabianiczanin grający w III. ligowej Lechii Tomaszowie Mazowieckim w dwóch ostatnich meczach rundy jesiennej znajdował drogę do siatki.

Najpierw Jakub wpisał się na listę strzelców w meczu 16. kolejki z Widzewem Łódź. Jego bramka z 43. minuty pozwoliła wyrównać stan gry na 1:1. Niestety, po przerwie rywale zdołali wyjść na prowadzenie i ostatecznie to łodzianie zwyciężyli 1:2.

Jakuba nie stracił jednak werwy i w ostatnim meczu rundy jesiennej z MKS-em Ełk dopisał sobie na konto szóste trafienie w tym sezonie. W 37. minucie Rozwandowicz przeprowadził piorunujący rajd i podwyższył na 2:0 dla Lechii. Jego zespół ostatecznie wygrał 3:0.

Klub Rozwandowicza kończy więc rundę na 3. miejscu w tabeli z dorobkiem 33 punktów. Przed Lechią tylko Widzew Łódź (35 pkt.) i Sokół Aleksandrów Łódzki (37 pkt.).