Strona główna Sport Piłka ręczna Bolesna lekcja w Ostrołęce

Bolesna lekcja w Ostrołęce

0

Jak widać nasi szczypiorniści nie obudzili się jeszcze po ostatniej przegranej z Ciechanowem i zanotowali drugą porażkę w sezonie.

UMKS Trójka Ostrołęka – SPR Pabiks Pabianice 24:19 (13:9)

Gospodarze doskonale wykorzystali atut własnego obiektu i pozwalali na równą grę zaledwie do stanu 5:5. Później zaczęli sukcesywnie budować swoją przewagę osiągając nawet 5 trafień zaliczki. Ostatecznie przed przerwą Igor Sztajnert swoim rzutem pozwolił na zmniejszenie strat do czterech bramek przy stanie 13:9.

W drugiej połowie Ostrołęka szybko odskoczyła na różnicę 6 trafień. Rywale grali dużo skuteczniej i nie pozwalali nam na włączenie się do walki o zwycięstwo. Gospodarze bez większych problemów dowieźli zatem zwycięstwo do końca i dopisali sobie punkty w ligowej tabeli.

Pabiks musi się obudzić. Świetna dyspozycja z początku sezonu gdzieś uleciała, a przed nami jeszcze wiele pojedynków ligowych. Najbliższa okazja by przerwać złą passę w przyszły weekend. Do Pabianic przyjedzie 8. w tabeli KS Warszawianka.

Kadra: Banasiak, Pietrzykowski (2), Domagalski, Strzelecki, Nowicki, Włodarczewski (1), Sztajnert (4), Skowroński (3), Walocha (2), Bomberski, Stężała, Witczak, Bilichowski (7), Pluciński.