Strona główna Na sygnale Wypadki Rozbity Mercedes za 200 tysięcy złotych

Rozbity Mercedes za 200 tysięcy złotych

11

Trzy samochody brały udział wypadku na skrzyżowaniu przy krańcówce autobusowej na Bugaju. Kierowca Mercedesa GLA nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

Mercedes jechał ulicą Myśliwską i uderzył w bok jadącego ulicą 20 Stycznia (od sklepu Dino) Volkswagena Borę. Uderzony pojazd zahaczył o stojącego na STOP-ie Volkswagena Golfa. Na miejsce wezwana została karetka pogotowia. Do szpitala została zabrana kobieta jadąca Borą.

REKLAMA
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czyli normalka w tym miejscu.

Miesiąc temu miałem taki sam wypadek, w tym samym miejscu, skasowali mi auto kupione trzy godziny wcześniej… Czy naprawdę ktoś musi zginąć żeby zrobili coś z tym skrzyżowaniem?

Wymusiłeś czy ktoś Tobie wymusił? Bo osobiście nie pojmuję jak na tym skrzyżowaniu może być tyle stłuczek.. Idealna widoczność w obie strony, żadne auta nie parkują na samych narożnikach itd.

Mi wymusił, nie zatrzymał się na stopie, a ja byłem już na środku skrzyżowania i nic nie mogłem zrobić. Tamten nawet nie hamował… Całe to rozwiązanie z migającym stopem i tarką też niewiele daje. Stop według mnie jest trochę za wysoko i miga ze zbyt małą częstotliwością, a tarka jest słabo wyczuwalna szczególnie od strony krańcówki. Tylko światła albo zmiana organizacji ruchu…

Może jakieś rondo by ktoś wybudował?

Jak ktoś prawo jazdy w Laysach znalazł to i rondo nie pomoże. 🙂

Zapytajcie o to skrzyżowanie kandydatów do brania kasy przez najbliższe 4 lata, nie tylko tych od pierwszego stołka w mieście ale i tych do rady miasta też…………????

No a takiego ładnego mercedesika miał.
No w końcu właścicieli BMW, Audi i Mercedesów przepisy i migacze nie zobowiązują.
Są znaki i nie widzę problemów w tym ale jak prawo jazdy dostali to nie wiem mnie uczono że znaki zobowiązują i ograniczone zaufanie do innych kierowców.
Co do ronda podejrzewam że w tym przypadku było by tak samo skoro znak stop nie zobowiązuje to trudno. Skoro spowodował kolizję mając wyraźnie znak stop by się zatrzymać i ocenić sytuację na drodze to powinien stracić dożywotnio prawo jazdy tak jak na wyprzedzaniu na podwójnej.

pamietajcie ze lakiernicy i blacharze tez musza z czegoś żyć 🙂 zdzisiek… plus jest taki ze masz swoje zdanie…minus ze masz je wszędzie…mógłbyś czasami odpuścić spinke bo po takim czasie już całe Pabianice wiedzą że masz coś zawsze do powiedzenia. skrzyżowanie było o wiele fajniejsze jak nie było garbów bo chociaż bokiem można było polecieć ..

Toś się ładnie wypowiedział w temacie.

No w temacie OK
Zwracam honor 🙂