Strona główna Aktualności Rolniku, sprzedawaj swoje produkty na ryneczku „Prosto od rolnika”

Rolniku, sprzedawaj swoje produkty na ryneczku „Prosto od rolnika”

0

Bezpłatne stoiska dla rolników, sadowników, kół gospodyń wiejskich, pszczelarzy i innych przedstawicieli branży rolniczej. Handel pod zadaszeniem – bezpośrednio z samochodu, dogodny dojazd i przestronny parking. Producentów zaprasza Grzegorz Schreiber, Marszałek Województwa Łódzkiego.

Warzywa, owoce, wędliny, jajka czy miód „Prosto od rolnika” dostępne są już od soboty, 1 października w dwóch nowych punktach handlowych w centrum Łodzi. Na ryneczkach przy ul. Drewnowskiej i przy Porcie Łódź mieszkańcy Łódzkiego mogą kupić zdrową żywność bez pośredników, bo z ręki producenta. Inicjatorami jarmarku, który będzie wydarzeniem cyklicznym, są Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach oraz Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego.

– Zgodnie z naszymi zapowiedziami, umożliwiamy rolnikom z naszego województwa sprzedaż swoich produktów bez pośredników, w centrum miasta, w miejscach, gdzie często bywają mieszkańcy Łodzi i całego regionu – mówi Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego. – To żywność zdrowa, naturalna i świeża, to tradycyjne wyroby wysokiej jakości. Chcemy je promować i chcemy rozwijać rolnictwo w Łódzkiem.

Oba ryneczki będą otwarte w każdą sobotę – ten przy ul. Drewnowskiej w godz. 8.00-14.00, ten przy ul. Pabianickiej, w godz. 10.00-15.00

Ryneczek wojewódzki przy Centrum Handlowym Port Łódź jest zlokalizowany na parkingu obok Sport Stacji. Dojazd od strony Leroy Merlin lub IKEA, wyjście z Centrum – nowo otwarty korytarz miedzy KappAhl i Media Markt. Dla producentów żywności przygotowane jest bezpłatne stoisko handlowe z dostępem do prądu i wyposażenie.

Na ryneczek marszałkowski przy ul. Drewnowskiej można wejść od ul. Drewnowskiej 75 oraz od ul. Piwnej.

Jak zarezerwować bezpłatne stoisko?

  • Ryneczek Wojewódzki przy Centrum Handlowym Port Łódź

Prosta rejestracja online: https://elodzkie.pl/ankiety/ryneczek-wojewodzki lub telefoniczna: 512 181 858

  • Ryneczek Marszałkowski, wejście ul. Drewnowska 75, ul. Piwna 10

Prosta rejestracja telefoniczna: 519 301 096 lub mailowa: a.ruzycka@lodr-bratoszewice.pl

REKLAMA
Poprzedni artykułJarosław Kaczyński w Pabianicach spotkał się z działaczami i sympatykami PiS
Następny artykułJach grochem o ścianę: pamięć w polityce jest krótka