Jarosław Kaczyński w Pabianicach spotkał się z działaczami i sympatykami PiS

  45
  Prezes Prawa i Sprawiedliwości kontynuuje objazd po okręgach wyborczych i w niedzielne popołudnie przyjechał do Pabianic.

  Spotkanie zorganizowane zostało w sali OSP przy ul. Jutrzkowickiej. Aby wysłuchać Kaczyńskiego trzeba było mieć specjalne zaproszenie. Policja (ściągnięto oddziały prewencji z Łodzi) nie pozwalała osobom „postronnym” dochodzić nawet w okolice wejścia do remizy, dlatego np. mieliśmy problem z wejściem na spotkanie, bowiem akredytacje odbierało się na parkingu OSP.

  Przed remizą pojawiło się około 30-40 przeciwników Jarosława Kaczyńskiego, głównie działaczy Komitetu Obrony Demokracji. Ustawili się oni na chodniku, po wschodniej stronie ulicy Jutrzkowickiej. Protestujący trzymali antyrządowe transparenty.

  Przed spotkaniem z prezesem konferencję zorganizowała Platforma Obywatelska. Działacze tej partii chcieli przekazać gościowi apelu z podpisami zebranymi wśród mieszkańców Pabianic w sprawie obniżenia cen energii poprzez zmniejszenie marż spółek energetycznych należących do skarbu państwa. Jak się jednak okazało, szef PiS-u do remizy został przywieziony tylną bramą.

  Spotkanie rozpoczęło się z około 30-minutowym opóźnieniem na sali pojawili się wysoko postawieni działacze: wojewoda, marszałek województwa, wiceministrowie (Waldemar Buda, Tomasz Rzymkowski), posłowie (m.in. Joanna Lichocka, Piotr Polak, Marek Matuszewski).

  Spotkanie poprowadził Krzysztof Ciebiada.

  – To jest dla nas ogromnie ważny dzień, bo Pan prezes był u nas ostatnio 8 lat temu – mówił ze sceny Krzysztof Ciebiada. Przed rozpoczęciem przemowy Jarosława Kaczyńskiego zgromadzeni odśpiewali hymn Polski.

  Jarosław Kaczyński mówił przez 50 minut i kolejne 20 odpowiadał na pytanie czytane przez prowadzącego. W odniesieniu do Pabianic mówił o zrównoważonym rozwoju polegającym na inwestowaniu w mniejsze samorządy, właśnie takie jak nasze miasto. Dostało się oczywiście Tuskowi i jego partyjnym kolegom. Platformę Obywatelską nazwał nawet „niemiecką partią”. Chwalił rząd za to jak poradził sobie z pandemią koronawirusa i aktualnym kryzysem związanym m.in. z wojną w Ukrainie. Za pomoc Ukraińcom gratulował również samym rodakom.

  – Nie chcemy, aby Polacy żyli od kryzysu do kryzysu. I dlatego prowadzimy taką politykę, a nie taką jaką prowadziłby Balcerowicz, czyli schłodzić gospodarkę, zwiększyć bezrobocie i inflacja spadnie. Tylko to jest takie leczenie choroby, które wywoła drugą chorobę, jeszcze cięższą – tłumaczył zgromadzonym.

  Relację ze spotkania można obejrzeć poniżej:

   

   

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  45 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Miasto, którego patronem jest Św. Maksymilian Maria Kolbe splugawione obecnością takiego nienawistnika.
  Trzeba będzie wynająć dobrego Księdza Egzorcystę żeby pozbyć się tego grzechu.

  Ja raczej znałem wychodzenie tylną bramą, ale żeby nią wchodzić… Chyba jednak wiedzą, że ich czas sie kończy…

  Całe Pabianice płakały gdy odjeżdżał

  No, widzę impreza w Pabianicach miała się na całego! 🙂 Ciekawe ile kosztowała…
  Standardowo „my cacy, ALE TAMCI ŹLI”.

  Wpuszczanie tylną bramą, tłum przeciwników – czy kochana przez społeczeństwo władza musi się obawiać ludu, któremu przecież służy? Chyba coś się kończy…

  No muszę przyznać że komuchów w tym mieście mamy ogrom.
  Widać na zdjęciach hasła jakieś z du….,,
  Pamiętajcie to PiS teraz rządzi i muszę was zmartwić, bo będzie rządził dalej.
  Brawo Jarek

  Hem. Komuchów. Sędziowie z PRL, politycy bratajacy się z Węgrami, ustawy i polityka rodem z Rosji, gospodarka tworząca biedotę i oligarchów. Albo jesteś gimbazą i nie wiesz co to komuna albo za czasów komuny rodzice mocno cię prali po głowie bo nie pamiętasz. Ale żyj w tym przekonaniu. Jak się obudzisz będzie za późno.

  Tak będzie żądził ale tylko do wyborów

  Ha ha ha

  PZPR też tak opowiadała nawet jeszcze w 88 roku.

  Jak sfałszują wybory i ludzie nie ruszą na Nowogrodzką, to będą pewnie rządzić do 2137roku :-/

  Przecież wszystkie komuchy były w remizie, więc czego się czepia, że nie było na ulicy?

  No to teraz to dopiero się czerwieni.
  Spokojnie wiem że was boli ale będzie boleć długo.

  Dokładnie tak jest

  Brawo PIS! Następna kadencja też należy do PIS!

  Przykurczony dziadek schowany za murem policji przemyka tylnymi wejściami, prawdziwy mąż stanu

  No tak do her Tuska na białym koniu dużo mu brakuje.

  ***** ***

  10/10

  dodaj dwuetapowe logowanie bo na to hasło już ci się wszyscy włamiom!

  Ile wejscie do tego cyrku kosztowało?
  Sasin sponorował czy jak?

  Wielu z tych protestujacych kodziarzy przez całe życie rąk swoich pracą nie shańbiło,a dziś mają jakieś żądania.Brąć się za robotę i alimenty za Kijowskiego płacić.

  nadal się wozi w aucie z ptakiem na masce ?

  Skoro ten partyjny idol jest tak kochany przez Naród to dlaczego potrzebne było specjalne zabezpieczenie w postaci kordonów policji ? A może to zabezpieczenie słuchaczy przed nie wybrednym językiem szefa PiS u.

  Mamy w Polsce partie niemiecką ale zarazem komunistyczną, mamy w Polsce węgla na 200 lat ale dopiero do nas przypłynie, mamy bogaty kraj ale mamy za dużo pieniędzy itd. ja nie wiem jak elektorat PiS łyka takie farmazony. Na każdym spotkaniu słońce narodu opowiada tekie bajki, że Pacześ przy nim się chowa.

  Widzę dużo osób z inteligencją pani Kidawy Błońskiej Wspaniali wyborcy PO KO jak zaczną płakać to będzie za późno

  Ewy Kopacz z dinozaurami nikt nie przebije.Chyba że natura by chciała.

  No chyba żartujesz. Codziennie geniusze z pisu i rządu przebijają ją wielokrotnie.

  Kaczor, jaki upadek. Polityk, który boi się ludzi, bo wie co o nim myślą jest skończony. Trwa tylko dzięki sile MO, a to wróży tylko jedno: rychły koniec. No taka prawda…

  Śmieszne to kodziarstwo na zdjęciach. Emeryci i renciści którym pewnie emerytury milicyjne zmniejszono.Tej siły już nikt nie powstrzyma.

  Osa,chyba własny jad ci szkodzi.
  Nie ma dla ciebie znaczenia,że również w Twoich pieniędzy państwo polskie wypłaca odszkodowania byłym milicjantom za niesłusznie odebrane emerytury? Mówimy tu o milionach złotych.

  pis- niech to się wreszcie skończy. afera goni aferę, buta i arogancja to atuty każdego pisowca, twarze nieskalane procesem myślenia. zdziwaczały starzec, który postrzega świat jakbyśmy żyli w latach 70-ych, albo w średniowieczu. kiedy ludzie opamiętają się…? beton. i jeszcze to gadanie o pewnych oszustwach w trakcie najbliższych wyborów. to jest chore… jedno kaczyńskiemu trzeba oddać, ma przeczucie co do wyniku najbliższych wyborów parlamentarnych.

  Tak masz rację;Kopacz z kamieniami polująca na dinozaury,Kidawa bojkotująca swój udział w wyborach, czy Sikorski z gębą boksera dziękujący USA za nord strema to twarze wybitnych myślicieli.Senator Gawłowski,minister Nowak z gotówką w nogach od krzeseł,czy wzorowy Grodzki z kopertkami,to wzory do naśladowania.Co do przeczucia w wyborach to,,przejechana zakonnica w ciąży na pasach,,i tez przerżnął.

  nawet szkoda tego komentować…, ale krótko: dla mnie KAŻDY bez wyjątku, kto popiera pis jest szkodnikiem, obejrzyj coś innego niż tvppis. jeśli masz choć trochę „oleju w głowie” to jest szansa, że zrozumiesz w jakiej patologii żyjemy

  Wymieniając te osoby to przy pisorach to geniusze intelektu. Szczyty dla pisior ów nieosiągalne. 8*

  Kaczor! Sprzedaliście się globalistom za kasę!!!!! JESTEŚCIE SKOŃCZENI!

  Czy była na miejscu ta ” śmieszna siwa babcia” z KOD?

  Nie było. Był tylko stary, siwy głupol z nowogrodzkiej. Siejący nienawiść. Wyplatający kłamstwa i oszukujących 80 % Polaków. 8*

  pierdu pierdu – i ci i tamci i też ci tu tam!
  Gdyby zamiast organizować takie przepychanki nic nie wnoszące, ci wszyscy z uczestników obydwu stron, wzięli by łopaty w łapy i w tym czasie skopali trochę ul. zamkowej przyspieszając prace na przebudową linii tramwajowej. Wtedy obydwu stronom uwierzyłbym w to że chcą lepiej dla ludzi, miasta Polski… wtedy widziałbym ich działania a nie smętne paplania o dupie maryni!

  Dramat to ci protestujący z jednej strony ulicy i popierający z drugiej strony. Ciągłe szczucie jednych na drugich i nakręcanie spirali nienawiści. Ważne żeby ludzie na ulicy skakali sobie do gardeł tylko to daje poczucie bezpieczeństwa i możliwość kręcenia wałków. Kiedy ludzie zrozumieją, że są marionetkami a pociągający za sznurki nie ważne czy są z jednie słusznej władzy czy wspaniałej opozycji idą ręka w rękę w wpędzaniu stada baranów do rzeźni.

  ..wy ludziom nie musicie dawać tylko przestańcie im zabierać a ludzie sami sobie poradzą.

  Ojjjj Pabianiczanie będziecie płakać tylko wróci PO to macie znowu 2,5zł/h. Są tacy co tylko na to czekają aby was tyrać za darmo

  Dawniej też byłam za PO.

  Last edited 1 miesiąc temu by Inga

  Dawniej też byłam za PO. Potem zaczęłam się politykom uważniej przyglądać. I spadły mi łuski z oczu. Dziś wiem, że Jarosław Kaczyński to Polityk, który służy Narodowi.
  Życzę każdemu aby umiał to dostrzec.

  Last edited 1 miesiąc temu by Inga

  Co za wstyd dla Pabianic gościć pseudo katolika, człowieka nie lubiącego Polaków. M. Kolbe chyba się w grobie przewraca. Hańba. 8*

  I pomyśleć kto nami rządzi i kto niszczy ten piękny kraj _towarzysz odklejony Kaczyński nienawidzący Polaków oraz premier śmierci zwolennik aby Polacy zapi…. Li za miskę ryży. Pięknie quwa pięknie. 8*