Strona główna Aktualności Komunikacja Rewolucja przed „Jamnikiem”

Rewolucja przed „Jamnikiem”

8

Urząd Miejski planuje dużą inwestycję remontową na ulicy Zamkowej. Skorzystają kierowcy.

W harmonogramie remontowym chodników na 2014 rok znalazł się odcinek ulicy Zamkowej pomiędzy Wyszyńskiego i Wyspiańskiego. Zarząd Dróg i Zieleni Miejskiej planuje całkowitą przebudowę tego odcinka. Chodnik zostanie zwężony na korzyść miejsc parkingowych. Teraz obowiązuje zakaz zatrzymywania się przy krawężniku na odcinku od ulicy Lutomierskie do Wyszyńskiego.

– Klienci banku czy interesanci Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej będą mieli gdzie zaparkować – tłumaczy Stanisław Wołosz, dyrektor ZDiZM.
W tym miejscu utworzona zostanie strefa płatnego parkowania.

REKLAMA
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

o ile się nie mylę to ten odcinek był całkiem niedawno remontowany??? czy w tym mieście już naprawdę nie ma na co pieniędzy wydawać??? trzeba po 10 razy na to samo??? echhhh…

ścieżkę rowerową może by ktoś w końcu zrobił…

i to jest pomysł 🙂

zieleń byście zrobili, wsadzili drzewa ( NIE DONICZKI POSTAWILI) a nie ładowali kolejne parkingi. Zamiast poszerzania drogi, moglibyście wydzielić metr na ścieżkę rowerową. Miasto ma być dla ludzi. Ale cóż, wystarczy spojrzeć na średnią wieku osobników, którzy zasiadają w ławach urzędu.

Po co te miejsca parkingowe? Za mało ich jest w centrum miasta? Debilizm kompletny.

W takim wypadku po co jakiś czas temu „wywalono” pieniądze na remont chodnika??Klienci banku, czy spółdzielni jak zaparkują po drugiej stronie pod Kościołem (tam już też jest strefa płatnego parkowania), czy tez kawałek dalej między ulicą Wyszyńskiego i Waryńskiego i przejdą te kilka metrów, to korona im z głów nie spadnie!!!
Aż tak dużo pieniędzy mamy? Nie ma w mieście innych ważniejszych potrzeb, gdzie pieniądze by się przydały?
Czy w tym mieście są jeszcze myślący ludzie zasiadający w zarządach??

ciekawe kto ma w tym interes!! dno, róbcie tak dalej a z Pabianic znowu masowo ludzie uciekną ;/

Niech się w końcu pozbędą tych kocich łbów, a nie zabierają się za zwężanie nowiutkiego chodnika….Co za debile to wymyśliły?