Strona główna Na sygnale Kryminalne Recydywista okradł sklep przy Zamkowej

Recydywista okradł sklep przy Zamkowej

1

28-letni pabianiczanin odpowie za kradzież rozbójniczą. Okradł sklep, a później groził sprzedawcy. Jego wizerunek uwiecznił sklepowy monitoring.

9 marca 2015 roku ajentka jednego ze sklepów przy ul. Zamkowej zgłosiła kradzież artykułów spożywczych i kosmetyków wartych ponad 500 złotych. Z relacji zgłaszającej wynikało, że nieuczciwy klient kilka dni wcześniej schował pod kurtkę sklepowy asortyment i szybkim krokiem opuścił lokal.

– Złodziejskie poczynania mężczyzny nie umknęły uwadze sprzedawcy, który ruszył w pościg za rabusiem. Kiedy w pobliskiej bramie sprawca zagroził ekspedientowi pobiciem, ten odstąpił od ujęcia złodzieja i powrócił do sklepu. Wizerunek sprawcy oraz moment kradzieży uwiecznił się na monitoringu. Policjanci bazując na tych informacjach oraz zeznaniach świadków zatrzymali 28-letniego pabianiczanina, notowanego wcześniej za przestępstwa – informuje kom. Joanna Szczęsna.

Podczas prowadzonych czynności procesowych okazało się również, że mężczyzna jest poszukiwany do obycia kary pozbawienia wolności. 28-latek z zarzutami kradzieży rozbójniczej trafił do zakładu karnego.

REKLAMA
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Fabian ?