Strona główna Aktualności Z miasta Radny wyprowadzony w kajdankach

Radny wyprowadzony w kajdankach

16
Zdjęcie ilustracyjne.

Policja zatrzymała wczoraj 43-letniego radnego powiatowego z Pabianic. Mężczyzna wszczął awanturę domową, a po przyjeździe patrolu nie słuchał poleceń funkcjonariuszy. 

– Wczoraj przed godz. 22:00 policjanci zostali skierowani przez dyżurnego do awantury domowej. Interweniujący funkcjonariusze doprowadzili do komendy 43-latka. Mężczyzna odmówił badania na zawartość alkoholu, aczkolwiek była od niego wyczuwalna silna woń alkoholu, miał bełkotliwą mowę i chwiejny krok. 43-latek został osadzony w celu wytrzeźwienia – informuje o interwencji kom. Joanna Szczęsna z pabianickiej policji.

Nieoficjalnie wiadomo, że zatrzymany to radny Prawa i Sprawiedliwości. Jak potwierdza rzecznik policji, mężczyzna został skuty w kajdanki, bo podczas interwencji nie wykonywał poleceń funkcjonariuszy.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ufff a już myślałem, że kradł pościel, albo sprzedał żonę za ciepłą posadkę jak rasowy IMAM.

Przed następnymi wyborami PiS powinien brać przypadkowych leszków z ulicy. Prawdopodobieństwo odwalenia siary znikome. Zresztą chyba nie mają wyjścia i muszą kierować się metodą łapaj kto popadnie. Kogo już w tym PiSie nie było.

Ciężko się z tobą nie zgodzić. PO to same Leszki od lat i proszę jak sobie radzą. Te same fuchy, stołeczki, kasiorka. Ma się dobrze elita misiów.

Pomyliła fakty równia pochyła (nick adekwatny), misie-pisie to mają się dobrze wokół prezesa.

No to trochę klapa – podobno to miał być kandydat na Prezydenta Pabianic w nadchodzących wyborach – jako główny przyboczny liderów partii – tylko ciiii – bo oficjalnie znowu to kandydowanie obiecują Włodzinkowi – tylko że znowu warszawka go nie zaakceptuje i kolejny kopek w d…. dla lojalnego dyrektorka

To, że jesteś osobą (id….), która nie potrafi czytać ze zrozumieniem … to już okazałeś swoim durnym wpisem. To, że publicznie szkalujesz człowieka, który z tą sytuacją nie ma nić wspólnego … to, że pomawiasz o uczestniczenie w tej sytuacji to już jest przekroczenie wszelkich granic i jest karalne …

Aż tak bardzo razi Cię że jest z PIS-U? Znasz go??? Chciałbym żeby było więcej takich jak on którzy coś robią bo chcą tylko nie mają siły przebicia, pomyślałeś o tym? Co możesz samemu zrobić gdy z każdym pomysłem trafiasz na mur… Zanim się wypowiesz o kimś zastanów się czy go znasz…

Chłop se popił, przecie z PiSiu

Chłop se popił,
tylko z PiS-u przecież…

pudlo….PO to alkony i buraki (wiesniaki)…PiS to sfrustrowana inteligencja 😉 buahhahaha

Noooo jak się prezes J.K dowie będzie a Ty.a Ty

No to chyba już po nim. W PiS-ie nie przejdzie takie coś.

@Nolan
Awantura domowa, oj niedobrze rodzinnie !
Ale nie takie numery jak wóda ( przecież z prywatnej kieszeni tego pana ), bo poważne przekręty przechodzą na szczytach pisowskiej elyty i jest porzo !

Nie znacie człowieka a psy wieszacie! Masakra, czy u was jest idealnie w domu? Pewnie tak, żadnych kłótni i problemów bo oczywiście nikt się nie przyzna do tego. Znam go od dzieciństwa wiem jakim człowiekiem jest a to że jest w PIS nie interesuje mnie, żeby się wypowiadać o kimś trzeba go znać a jak się nie zna to najpierw spójrz w lustro…

A Ty masz lustro ?
Fakty są, jakie są. Oskarżasz innych a nie prostujesz zdarzenia.

Oj byłego ministra sportu wyrzucili z restauracji bo zrobił burdę w Warszawie a POlicja interweniowała i ledwie trzymającego się na nogach odwiozła do domciu…. wszyscy chleją !