Strona główna Aktualności Z miasta Takie marki będą w Tkalni

Takie marki będą w Tkalni

12
Tak ma wyglądać pasaż

Aby zrobić zakupy w Empiku, Smyku i Hebe pabianiczanie nie będą musieli jeździć do galerii handlowych w Łodzi. Marki te wkroczą bowiem do naszego miasta. Za kilkanaście miesięcy.

Jak czytamy na portalu propertynews.pl, sklepy tych sieci będą mieściły się w Tkalni – centrum handlowo – rozrywkowym, które buduje spółka A&A. Obiekt ma mieć prawie 14 tysięcy metrów kwadratowych, a znajdzie się w nim 40 sklepów. Zaplanowano także 230 miejsc parkingowych.

– Mamy nadzieję, że nowy salon Empiku idealnie odpowie na oczekiwania i potrzeby kulturalne, rozrywkowe i pasje mieszkańców Pabianic – mówi Urszula Sekuła, dyrektor nieruchomości Empik, który zajmie w Tkalni niemal 300 metrów kwadratowych powierzchni.

Oprócz Empiku, Smyka i Hebe w Tkalni będzie też Media Expert. Inwestor prowadzi ponadto rozmowy z innymi znanymi markami.

Tkalnia stanie w bezpośrednim sąsiedztwie zrewitalizowanych, pofabrycznych budynków. Jej otwarcie jest przewidziane na przełomie 2018/2019 roku.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak na razie to nadal niestety z artykułu niewiele wynika. Czekam z zaciekawieniem na więcej informacji 🙂

Pytanie kiedy nowopowstaly obiekt podzieli los Centrum Echo.
Manufaktury u nas nie zbudują, za mały potencjał nabywczy. A jeśli chce się policzyć po setce sklepów i trzydziestu różnych knajpkach, to z wieżowców na Laskiej mam tak samo pół godziny pociągiem do Manufaktury, jak pod Zamek 😉

Okaż się chociaż lokalnym patriotyzmem.
—————————————-
Ja czekam jeszcze na sklep sportowy.
Po co mam jechać kilkanaście km, jak mogę spacerkiem się przejść.

Co ma lokalny patriotyzm do kupowania towarów w sieciówkach? Zwłaszcza do takich w rodzaju empiku, w którym książki są o wiele droższe niż w innych księgarniach, nawet internetowych.

Pod Zamek masz pół godziny pociągiem?

drugi Media Expert w mieście? pewnie zrezygnują z tego obok McDonalda, bo tam
zazwyczaj pustki, a w centrum handlowym zawsze większy potencjał 🙂 Dwa Media Experty nie mają sensu u nas.

A czy sens mają kolejne sklepy w tym szaroburym ,biednym i smutnym mieście?

Co z tym kinem ? Czyżby Cinema city /multikino się nie zgodziło 0.O?

Zajefajnie. Kolejne sklepy. Miasto 1000 pustych sklepów.

Jeżeli mają zburzyć kolejną zabytkową fabrykę tak jak to miało miejsce w przypadku Centrum Echo, to ja dziękuję.

Sklepik typu Media Expert (w 50% to końcówki serii,starocie) byłby dobry w Dobroniu Chechle. Pabianice nigdy nie miały szczęścia do władz. Kostka brukowa na głównej ulicy,krzywe chodniki,znowu parkomaty na ulicach i całodobowo przy szpitalu na Karolewskiej (chańba), Dziury w jezdniach (niedawno położono nowy asfalt przy ryneczku na Bugaju , a obecnie jest podobny do takiego,po których jeżdżą codziennie czołgi). Czy asfalt tam położony spełniał jakiekolwiek normy???Mieszkańców coraz mniej,marazm narasta i się pogłębia,bieda.Ciekawi mnie czy rzeczywiście w owym nowym centrum pojawi się aż tylu turystów,by obroty sklepów zapewniały minimalny choćby zysk. No cóż wiara czyni podobno cuda i niech one się… Czytaj więcej »

Oczywiście słowo hańba bez literki c.Pozdrawiam