Strona główna Aktualności Radny Gryglewski z SLD zostanie zastępcą dyrektora?

Radny Gryglewski z SLD zostanie zastępcą dyrektora?

16

Z naszych informacji wynika, że radny powiatowy Marek Gryglewski ma zostać zastępcą dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Łodzi. 

Zapytaliśmy zainteresowanego czy potwierdza zdobyte przez nas informacje.

– Potwierdzę, jak podpiszę dokumenty. Dziś (poniedziałek 2 lipca) jestem na wakacjach i nie mogę się na ten temat wypowiadać – napisał sms-em działacz SLD.

Marek Gryglewski w pabianickiej polityce pojawił się nagle i zauroczył mieszkańców na tyle, że w wyborach na prezydenta Pabianic w 2014 roku zajął trzecie miejsce zdobywając 20,20% głosów. W drugiej turze swoje poparcie przekazał Krzysztofowi Ciebiadzie z PiS. Mówi się, że PiS obiecał mu wtedy wiceprezydenturę.

– Nie wolno zatrzymać zmian jakie są potrzebne i niezbędne, aby nasze miasto odbiło się od dna. W samorządach nie liczą się szyldy partyjne, tylko przede wszystkim ludzie – mówił wtedy Gryglewski.

Działacz SLD jako jedyny członek tej partii zdobył mandat w radzie powiatowej i w 2015 roku przeszedł na stronę… BSR (ugrupowanie prezydenta Mackiewicza – przyp. red.) i Platformy Obywatelskiej. Miał nawet zostać członkiem zarządu powiatu pabianickiego, ale ktoś z koalicji BSR-PO zagłosował przeciwko. Kto? Tego nie wiemy do dziś.

W tym samym roku radny otrzymał pracę jako główny specjalista w łódzkim urzędzie pracy, który podlega pod Urząd Miejski w Łodzi, gdzie wiceprezydentem jest jeden z szefów SLD – Tomasz Trela.
Wcześniej Gryglewski pracował w Młodzieżowym Centrum Kariery. Jak wynika z oświadczenia majątkowego przed wyborami w 2014 roku z tytuły zatrudnienia zarobił 22 413 złotych, a na umowę zlecenie 9 618 złotych. W łódzkim „pośredniaku” zarobił w minionym roku 51 655 zł, 8 535 na umowę zlecenie i 19 300 jako radny.

W czerwcu okazało się, że Gryglewski nie będzie startował na prezydenta Pabianic. Swoje poparcie przekazał Grzegorzowi Mackiewiczowi.

W łódzkim Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania w Łodzi pracuje inna działaczka SLD z Pabianic, była radna miejska – Aleksandra Stasiak. Jest rzecznikiem prasowym. Wcześniej pracowała Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łodzi. To też jednostka podlegał miastu Łódź.
W Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Pabianicach etat dostał radny SLD z Pabianic – Piotr Duraj.

Gryglewski, Duraj. Trela. Stasiak i Robert Kraska

 

REKLAMA
Poprzedni artykułNie żyje 4-letnia Wiktoria
Następny artykułEgzotyczni tancerze przejdą ulicą Zamkową
Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

I w czym problem? Każdy musi gdzieś pracować.

No właśnie, a najlepiej jak jest to kolega z partii.

Mówisz o Panu Ciebiadzie?

Nic dziwnego, Marek ma stosowne wykształcenie i już wcześniej pracował na stanowiskach tego kierunku.
Właściwy człowiek na właściwym miejscu, nie jakiś „klakier” z Bóg wie skąd. 😉

Pozdrawiam miło.

Pan Bóg, chyba też nie wie, skąd Drugi Kaczor, tego Stanka wytrzasnął.
Normalnie, królik z kapelusza w porównaniu do K. C. !

Stołek Grzesiek ze strachu załatwił mu u koleżanki Hanki z Łodzi, bo sie boi, że Gryglewski wystartuje i doprowadzi do II tury, a w niej może Mackiewicz przerabac z Stankiem.

Tak, a Marek Gryglewski w geście przerażenia wziął nogi za pas i tylko kurz za Nim został jak gnał do Łodzi.

Dawno większych bzdur nie czytałem. Przynajmniej uśmiać się można.
Czy wszędzie trzeba wciskać polityczne wróżenie z kuli?

I już wiadomo dlaczego piękny Maruś zrezygnował ze startu na Prezydenta. A taki był mocny w gębie 🙂
Jak SLD w Pabianicach ma takich „liderów” to daleko nie zajedzie 🙂
Wstyd Marku

Ty, też tu jesteś mocny. Startuj !

Mackiewicz brata się z SLD … i KOD 🙁 Koniec bliski i yle w temacie.

Jego brocha, a ty pewnie Pytia jesteś !
Suweren zdecyduje !

Tak sie sprzedać za stołek Mackiewiczowi. Wstyd Głosuje na Stanka

ty lepiej zagłosuj na to, aby ktoś twoje szare komórki w mózgu ruszył, bo bredzisz kobito i nie wiesz o czym. A głosuj na kogo chcesz tylko nie pisz komentarzy – żenada, ale ciemnogród.

Bredzisz to Ty ale rozumię musisz sie trzymać stołka bo bez niego będzie trudno wyżyć 🙂 Za stołki to juz się wszyscy posprzedawali i jedynie Stanek to wreszcie ukróci. To Was bardzo boli, bo co wy biedacy poczniecie na bezrobociu jak wy tylko potraficie nic nie robić i zarobić 🙂

No, to się Macek rozpłacze i chyba zrezygnuje już dziś bez kandydowania, skoro głosujesz na Stanka. Pewnie się kroi u Stanka jakaś fucha dla ciebie, za taki ” patriotyzm „.
Zobaczymy, kto się Stankowi będzie sprzedawał za byle szajs….

ok