Strona główna Aktualności Polityka Radny Dudkiewicz dostał „prezent”

Radny Dudkiewicz dostał „prezent”

12

Podczas poniedziałkowej sesji Rady Miejskiej w Pabianicach młodzi radni z klubu Prawa i Sprawiedliwości obdarowali byłego kolegę Roberta Dudkiewicza.

Radny Dudkiewicz w marcu zmienił barwy klubowe i został członkiem kluby Platformy Obywatelskiej. – Człowiek ten niejednokrotnie deklarował, że będzie w PiS zawsze i nawet deklarował, iż jest piłsudczykiem. Od pewnego czasu zauważyliśmy, że informacje o naszych planowanych działaniach znajdowały się u konkurencji. Wszystko wskazuje, że Robert Dudkiewicz służył im już wcześniej. Co ciekawe radny Dudkiewicz od początku kadencji nie ukrywał, że zależy mu na otrzymaniu pracy w samorządzie. Wygląda na to, że wręcz sprzedał swój mandat i głosy pabianiczan za posadę – powiedział w marcu wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Antoni Hodak z PiS.

Po odejściu z klubu PiS Dudkiewicz został odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego Komisji Gospodarki Komunalnej. Dziś radni: Antoni Hodak oraz Rafał Madaj wręczyli mu portret marszałka Józefa Piłsudskiego z jego cytatem „Naród wspaniały, tylko ludzie k***y”.

REKLAMA
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

powinni zamówić baner ze zdjęciem zdrajcy i powiesić na SDH ku przestrodze

co za jaszczur kameleon, ciekawe czy jak mu się ogon oderwie to odrośnie drugi buhaha

Brawo to mi sie podoba hahahahaha i mina lemingow obok bezcenna i tak nie zrozumieja 🙂

Trafili w 10 🙂 … świetne 🙂 A miny lemingów rzeczywiście mówią wszystko 🙂

Panie Hodak! Skończ pan ten swój żenujący cyrk!!!! Dudkiewicz zdrajca, a pan jak sie znalazłeś w PiS-ie????? Dzięki mamuni! Taka prawda! Z PiS-em masz pan tyle wspólnego co Bul-Komoruski z narodem! Podobnie ma większość radnych PiS NIGDY dotychczas nie związana z tą formacją! Robicie kabaret ale sami z siebie! Sprzedajni są także wśród was samych, zapewniam i prędzej czy później sam się pan o tym przekonasz!

polecam autorowi

Oj biegał po Wiejskiej w te i nazad pomiędzy szpitalem a pętlą… Na posła go dawać…bo inaczej przedłuży swoją marszrutę do psychiatryka… Awe Hodak, czy jakiś inny prawicowy trep albo lać…

Koniec świata, PiS- owcy z zatwardziałego lewicowca, socjalisty,… zrobili symbol prawicy :)))…

no koniec swiata Pilsudski nalezy sie tylko lewicy i socjalista ale brednie,idac tym tokiem 11 listopada 2015 pod pomnikiem widzimy tylko lewice hahaha. To jest tylko cytat i to dosc na czasie Andrzejku prowokatorze spod krzyza co przeszedles na strone agenta WSI 🙂

Ci młodzieńcy nie zasługują na bycie w szeregach PiS!

ale jaja 🙂 jakiś „x” podebrał mój nick, cóż za strategia prawdziwa szelma z ciebie figlarny złodziejaszku miszcz drugiego planu, prawdziwy zaginiony syn chytrej baby z Radomia, Oczywiście młodzieńcy jak najbardziej zasługują na bycie w szeregach PiS

bardzo przepraszam Fiodora, że ośmieliłem się użyć jego nick-a jako własnego jestem tylko małym cymbałem, który chciał poczuć jak to jest być fajnym jeszcze raz przepraszam i żałuje a teraz muszę już kończyć idę przytulic misia.