Strona główna Aktualności Polityka Radio ZET zrobi nam „Ring wyborczy”

Radio ZET zrobi nam „Ring wyborczy”

3

Dziennikarze Radia Zet przyjadą do Pabianic rozliczyć władze samorządowe z ich dokonań i obietnic. 

Ring wyboczy to objazdowa akcja promocyjno-informacyjna, której celem jest rozliczenie władz miasta – kandydujących w wyborach samorządowych – z obietnic wyborczych. Przez ponad 2 tygodnie, co 2 dni wyborczy konwój Radia ZET będzie się pojawiać w wybranym mieście. Odwiedzą 8 miast: Otwock, Wejherowo, Legnicę, Poznań, Pabianice, Lublin, Rybnik, Kraków.

Naprzeciwko dziennikarzy i mieszkańców Pabianic stanie Zbigniew Dychto. To jeden z prezydentów, który nie odmówił udziału w akcji.

Marzena Duchnowicz i Romek Osica, pracujący między innymi przy umawianiu gości mają z pewnością wiele do opowiedzenia na temat wymówek, jakimi posługiwały się lokalne magistraty. Dla Marzeny Wejherowo, Zgierz i Pabianice już na zawsze zostaną ulubionymi miastami – piszą dziennikarze na stronie radiowej.

– Łódź zastąpiliśmy Pabianicami. Miał być Zgierz, ale tam kręcili nosem i nas nie chcieli. Co prawda szybko się zorientowali, że to chyba błąd i nagle jednak zapragnęli naszego Ringu u siebie, ale wtedy już my nie chcieliśmy i ostatecznie wybraliśmy Pabianice – wyjaśniają.

Akcja zostanie przeprowadzona u nas 7 listopada na placu przed ratuszem o godz. 15.00.

REKLAMA
Poprzedni artykułPożar w Pamso
Następny artykułKandydaci odpowiadają cz. 1
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Podali. Od 15.

To znowu będzie jajo na całą Polskę jak ten pan wystąpi. „Musita mnie wybrać a jak nie to idźta w cholerę”. Na youtubie już jeden filmik o tramwajach wisi. Wstyd tylko dla miasta. Może go na urlop wysłać albo gdzieś schować, co?

Ty się ciesz, że tam Ciebiady nie będzie, bo Dychto przynajmniej wie o czym mówi : )))