Strona główna Aktualności Polityka Przyjadą sędziowie i prokuratorzy. Wśród gości Igor Tuleya

Przyjadą sędziowie i prokuratorzy. Wśród gości Igor Tuleya

22
Sędzia I. Tuleya (fot. Iustitia).
Do naszego miasta przyjedzie w najbliższy czwartek, 17 czerwca, sędzia Igor Tuleya. Jego wizyta, a także innych osób z wymiaru sprawiedliwości ma związek z ogólnopolską akcją „Tour de Konstytucja”.

Pabianice są jednym z wielu miast, w których będzie mowa o Konstytucji i jej zapisach. Swoją obecność zapowiedzieli m.in. sędzia Ewa Maciejewska (Stowarzyszenie Sędziów Polskich „Iustitia”), prokuratorzy Laura Łozowicka, Krzysztof Wolski i Dariusz Korneluk (Stowarzyszenie Prokuratorów „Lex Super Omnia”), posłowie Dariusz Joński i Cezary Tomczyk oraz samorządowcy.

– Wybitni specjaliści w swoich dziedzinach wyjaśnią, czym jest Konstytucja, jaką rolę pełni w pracy sędziego, w obowiązkach władzy, jak ważne znaczenie ma w życiu każdego z nas. To okazja do porozmawiania z niezależnymi prokuratorami i sędziami, do zadawania im pytań. Zapraszamy mieszkańców na spotkanie – zachęca Janusz Nagiecki z Komitetu Obrony Demokracji.

Patronem Tour de Konstytucja jest prof. Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich. Niewykluczone, że jego również zobaczymy w Pabianicach podczas czwartkowego wydarzenia.

Rozpocznie się ono o godz. 11.00 przed Urzędem Miejskim i potrwa prawdopodobnie dwie godziny.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Obudzili się. Konstytucja łamana od ponad roku i to za pozwoleniem tzw.opozycji totalnej w sejmie. Przyłożyli rąsie do tzw. ustawy lockdownowej to teraz niech nie płaczą, że jest źle.

Bo jak zwykły obywatel cierpi to wszystko jest zgodne z prawem, ale jak coś się dzieje łżelitą to jest łamanie konstytucji i brońcie nas obywatele. Proponuję ciepło powitać gościa dojrzałymi pomidorami.

Ot napisał, ignorant, któremu Monteskiusz kojarzy się z cienkim winem…

Księciuniu, dla Ciebie Kant to oszukać kasjerkę biedrze.

a piwko i kielbaski beda :)))) to przyjde

Ale my już mamy wolne sądy. Panią z przedszkola po 7 latach postawiono zarzuty. Więc już bardziej wolne być nie mogą (chyba)

Cała prawda. BRAWO.

Taki durnowaty wpis speca od torów dobitnie świadczy o braku elementarnej wiedzy prawnej. Zamiast na lekcjach WoS siedziała sobie chłopczyna na tych torach i teraz są tego skutki…

Tak durnowaty aż musiałeś swoje żale napisać.? Nie podoba się parę słów prawdy? To będzie okazja wypłakać się stuleji

Prawdy powiadacie towarzyszu? Faktycznie, takiej g…o prawdy – dla ignorantów. PS. Tylko wyjątkowy prostak tak przeinacza nazwisko!

Czyli kabaretu ciąg dalszy przy UM -prowadzący Joński.
Ps. Jak to ludziom trzeba nawciskać żeby później w wyborach można było być prezydentem Łodzi😂😂

Przypomina mi się p. Smoleń i kawałek kabaretowy o szpitalu psychiatrycznym. Toż to wypisz wymaluj towarzysz -pracownik od basenów Joński. I nie tylko o nim. Pozdrawiam.

Ten to wygląda jak statysta z Rejsu.

To jest kandydat na statystę którego odrzucili za b. mało punktów za wygląd, inteligencję, i obycje wśród ludzi.

No ciebie z pewnością odrzuciliby za nieznajomość zasad pisowni języka polskiego…

Cytując klasyka: „ot powiedział co wiedział”. Znalazł się selekcjoner.

Może i tak. Nigdy nie twierdziłem i nie twierdzę że jestem ideałem. Natomiast Ty jako ARYSTOKRATA pouczasz wszystkich a to z prawa, a to z zasad pisowni, sam natomiast piszesz WoS zamiast wos. Napewno zamiast język polski czy matematyka i geometria piszesz JP oraz MiG.

Ideałem? Ha ha ha. Nie dworuj sobie. Gdybyś choć trochę, odrobinę, poznał zasady pisowni j. polskiego w szkole podstawowej, to nie sadziłbyś tak elementarnych błędów. Odnośnie pisowni WoS, pozostanę jednak przy swojej, stosownie do zasad PWN. PS. Geometria to dział matematyki, a „napewno”, na pewno tak się nie pisze!

Zara zara… Przecież wspieracie ten covidocyrk w Sejmie! Wspieracie łamanie Konstytucji!!! O co wam chodzi? Jaka opozycja???? Niezależnie od szyldów jesteście tymi samymi masońskimi sprzedawczykami. Dla niepoznaki PiS, PO i reszta, a prawda całkiem inna. PRECZ

A to w Pabianicach łamana jest Konstytucja, że tu przyjadą? Musze stopery kupić, bo będą wierzgać pocioty przez megafony.

Nieźle, wystarczy wzmianka o sędziach czy Konstytucji i od razu się neokomusza hałastra odpala w komentarzach xD Ładnych nam kacapków wyhodowała obecna władza

Czemu tyle hejtu, na 100% przyjadą w sprawie Piotra Chałupki i innych, którym życie zamieniono w piekło.