Strona główna Dzieje się Życie szkolne Przewaga słabnie. Dziewczyny potrzebują wsparcia (GŁOSOWANIE TRWA DO JUTRA)

Przewaga słabnie. Dziewczyny potrzebują wsparcia (GŁOSOWANIE TRWA DO JUTRA)

0
fot. fanpage I LO w Pabianicach

Tylko do 14 marca potrwa głosowanie w konkursie organizowanym przez markę Always, w którym do  wygrania jest sprzęt sportowy o wartości 4 tys. złotych. Uczennice I LO mają szanse zawalczyć również o dodatkowe pieniądze w głosowaniu ogólnopolskim. 

W konkursie trwającym do jutra (14 marca) wygrywa jedna ekipa z każdego województwa. Konkurs wyłoni 16 szkół z całej Polski, po jednej z każdego województwa. Dodatkowo wśród zwycięskich drużyn, organizatorzy wybiorą kilka ekip i nakręcą o nich film, który zostanie wyemitowany w telewizji. Pisaliśmy o tym (TUTAJ).

Głos można oddać na dwa sposoby:

  1. Bez użycia paragonu
  2. Z paragonem (należy kupić w dowolnym sklepie sieci Tesco na terenie naszego kraju, dwa produkty – pierwszy marki Always oraz drugi wybrany spośród marek: Gillette, Venus, Pantene, Oral-B, Blend-A-Med i zachować numer paragonu)

Głosować możemy za pośrednictwem strony w zakładce „GŁOSUJ”.

Zaraz za pabianiczankami w województwie łódzkim znajduje się Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi, która w ostatnim czasem nadrobiła sporą liczbę punktów. Tak wygląda ranking.

Każdy głos oddany z paragonem, zasila konto szkoły aż o 50 pkt.

Organizatorzy przewidzieli również dodatkowo kolejne 4000 zł (jest to kwota przeznaczona na rozwój działalności drużyny), która powędruje tylko do jednej szkoły w Polsce. Konkurs rusza od 15 marca i potrwa do 3 kwietnia. Głosowanie odbywać się będzie w takiej samej formie jak poprzednio (bez paragonu i z paragonem).

Swój głos można oddać na stronie, wybierając zakładkę „GŁOSUJ”. Następnie należy za pomocą kodu pocztowego odszukać szkołę i wybrać sposób głosowania. W przypadku opcji „z paragonem” musimy wprowadzić numer paragonu w podanym miejscu oraz załączyć jego skan lub zdjęcie.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments