Strona główna Aktualności Z miasta Przejazd na Lutomierskiej: zmiana terminu otwarcia

Przejazd na Lutomierskiej: zmiana terminu otwarcia

10
Przebudowa przejazdu drogowo – kolejowego na ulicy Lutomierskiej potrwa o kilka dni dłużej niż zakładał to ostatnio wykonawca. Termin uległ zmianie po raz drugi. 

Z informacji przekazanych przed ZUE wynika, że prace na przejeździe potrwają do 9 października (włącznie), co oznacza, że do tego dnia nadal czekają nas objazdy.

Pierwotny plan wyglądał inaczej. Remont miał być podzielony na dwa etapy, z których drugi przewidziano do realizacji w listopadzie. Ostatecznie zapadła decyzja, aby przeprowadzić go w jednym etapie. Dlatego też termin zamknięcia przejazdu zmieniono z połowy września na 5 października. Teraz został wydłużony o kolejne cztery dni.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

poprawcie przejazd na podmiejskiej, boście spi3rdolili po ostatniej przebudowie. różnice poziomów płyt nie do zaakceptowania. I co ma oznaczać na stałe przykręcone informacje że rogatki uszkodzone skoro działają. może nadzór (nie wiem drogówka?) zainteresuje się oznakowaniem!

Nadzór to ma Urząd Marszałkowski w Łodzi

Śmiech, jak miałby być termin nie przesunięty skoro dopiero dziś widziałem tam maszyny budowlane. Nic nie robiono kilka tygodni i teraz przez 9 dni nastąpi przełom.

Last edited 2 lat temu by Marek

Skoro tak dopieszczają ten przejazd to rozumiem, z powyższych informacji, że wiadukt pod tymże przejazdem pozostaje „mokrym snem” pabianiczan.

Zamiast podziemnych przejść na dworcu powinien być tunel pod torowiskiem bo zatorze jest odcięte a będzie jeszcze gorzej.

nic dziwnego ze termin sie wydluzyl przeciez od ponad tygodnia nic na przeezdzie sie nie dzialo

Najlepszy jest szyb windy na peronie 1 prawie na całej szerokości gratuluję pomysłu.Szła matka z 2 dzieci jedno w wózku a drugie za rękę niestety jest tam tak wąsko że dziecko przechodząc znajdowało się za żółtą linią niebezpieczeństwa.Pewnego dnia pewnie ktoś spadnie tam na tory.

Przekaż zamkniętydwa tygodnie które mięli w d.. i nic nie robili a teraz jeszcze się wyrobić nie mogą . To tylko w Polsce jest normalką

Kolejna zmiana terminu, no kto by sie spodziewal…

A gdzie byli pracownicy firmy ZUE lub podwykonawcy przez ostatnie półtora tygodnia. Zfrezowali nawierzchnię po stronie zachodniej i znikneli, a teraz wydłużają zamknięcie bo się nie wyrobią.